If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prémiová služba k FIFA 10

Kolik stojí aktualizace dle skutečného dění?

Příchozí fotbalové představení od EA nabídne, mimo jiné, prémiovou online službu My Live Season, která bude dostupná na herních platformách PS3 a X360. Jinými slovy půjde o jakýsi nadstandard, za který si potenciální zájemci budou muset připlatit - na jednu fotbalovou sezónu dopředu. Něco takového fungovalo už loni u FIFA 09, letos to je už ostrá podoba této služby.

Dostanete pravidelný týdenní update, zohledňující formu toho kterého hráče, jeho zranění, případný trest s pozastavením hraní, transfery, aktuální výsledky… zkrátka režim, který bude kopírovat skutečné dění z fotbalového světa a života. Pro tyto účely jsou pak připravené kompatibilní ligové soutěže: Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A a mexická Primera Division.

V případě PS3 se mluví o částce 4 GBP (libry), u X360 padla suma 400 MS bodů - pro každou ligu zvlášť. Pokud někdo projeví zájem o všechny dostupné ligové soutěže, má být připraven zvýhodněný balíček v ceně 8 liber, resp. 800 MS bodů.

Vedle toho má nová FIFA 10 nabídnout komplexnější manažerský mód, sofistikovanější práci s míčem, lepší interakci mezi hráči na hřišti a vůbec spoustu novinek, co mají údajně posouvat tenhle ročník ještě blíže ke skutečné simulaci nejpopulárnějšího sportu na světě. Přesvědčit se o tom budeme moci už 2. října, kdy hra ve verzích především pro PC a konzole PS3 a X360 přichází na trh.

Tagged With

Comments