If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové barvy ovladačů Xbox One potvrzeny pro ČR

I s cenou a termínem.

Když se na jiných frontách nedaří a Sony představuje bílou PS4 Slim, Microsoft aspoň kontruje novými barvami gamepadů, oficiálně popisovanými jako "doposud nejkomfortnější a nejvýkonnější herní ovladače".

Jeho domácí pobočka dnes potvrdila, že dva nové barevné modely uvede i na český trh a dozvěděli jsme se i cenu v korunách.

Prvním novým bezdrátovým ovladačem je Xbox Wireless Controller - RED, který je k mání ve dvou barevných odstínech červené s lesklými barvami na spouštích, předních tlačítcích, křížovém ovladači i palcových pákových ovladačích. Xbox Wireless Controller - RED bude v prodeji u vybraných prodejců od 31. ledna za doporučenou maloobchodní cenu 1699 Kč (Alza.cz).

Druhým přírůstkem se stal Xbox Wirelles Controller - Green / Orange. Má prý podobné designové vlastnosti jako Xbox Wireless Controller - RED, jen se zelenými a oranžovými prvky. Tento ovladač je vybavený matným povrchem a lesklým povrchem na spouštích, předních tlačítcích, křížovém ovladači, a oranžovými prvky na palcových pákových ovladačích. Stát bude od konce ledna 1799 Kč.

"Oba ovladače jsou vybavené přednostmi nového bezdrátového ovladače Xbox včetně texturovaných madel, vylepšeného dosahu a podpory technologie Bluetooth pro zařízení se systémem Windows 10. Ovladače jsou kompatibilní s Xbox One, Xbox One S, s počítači s Windows 10 a tablety. Využít také můžete možnosti přemapování tlačítek prostřednictvím aplikace Xbox Accessories App, kterou si můžete stáhnout na Xbox Store nebo Windows Store," uzavírá tisková zpráva MS.

Tagged With

Comments