If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové detaily o Ghost Recon: Future Soldier

Klíčová má být vaše specializace.

Díky Oficiálnímu PlayStation Magazínu, který v těchto dnech dostali předplatitelé do ruky, je známo něco dalších detailů o příchozí multiplatformové taktické akci, hře Ghost Recon: Future Soldier.

Preview ve zmíněném britském časopisu vévodí nadpis, že "voják budoucnosti je takové letadlo F16, které má namísto křídel nohy". Hra se bude odehrávat nějakých 10-15 let po Ghost Recon Advanced Warfighter a zavede naši speciální jednotku (Ghost) do boje proti skupině ultranacionalistů, co chtějí svrhnout ruského prezidenta. Vojáci budou pro střet s nepřítelem vybaveni futuristickým vybavením, počítaje v to oblek pro zneviditelnění či exoskteletální podporu, resp. posílení nohou pro navýšení nosnosti. S následným ospravedlněním pro větší množství vybavení ve svém držení…

Současně se však počítá se skutečností, že Ghosti budou mnohem agilnější, ve výčtu jejich pohybových schopností bude např. skok či kotoul. Dočkáme se i speciálních útoků tváří v tváří a online kooperace až čtyř hráčů naráz, s možností se kdykoliv zapojit, či naopak odpojit z rozehrané herní partie.

Klíčovou roli má sehrát volba "povolání", lépe řečeno vaše specializace. Neboť hráči budou získávat specifické, zcela unikátní bonusy právě na základě jimi vybrané role - optická kamufláž čeká všechny ve třídě Recon, senzor detekující blízké nepřátele všechny ve třídě Sniper, rakety odpalované z raketometu na rameni jsou zase určené pro třídu Commandos.

V brzké době se o tomhle projektu dozvíme ještě více, na závěr snad obvyklé připomenutí, že se Ghost Recon: Future Soldier dočkáme letos, někdy v předvánočním čase, a to na konzolích PS3 a X360 a také na PC.

Comments