If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové Elder Scrolls přímým pokračováním Oblivionu?

Výroba už má probíhat na plné obrátky.

Kolegové z dánského Eurogameru se dozvěděli drobky o spekulovaném pokračování slavné a dlouholeté fantasy RPG ságy The Elder Scrolls od Bethesdy. Stalo se tak při náhodném setkání člena jejich redakce a jednoho z tvůrců při cestě v letadle.

Hra má být přímým pokračováním Oblivionu z roku 2006, což je asi ta nejdůležitější novinka. Z toho však není patrné, jestli to bude bude opět singleplayerový zážitek s draky a meči, nebo zda půjde o masivně multiplayerovou onlinovku, jak naznačovaly starší drby.

Pozitivní je, že v současné době je nový díl The Elder Scrolls v plné produkci. Pracuje na něm okolo 100 lidí a dokonce se už nahrávají hlasy dabérů postav, reportuje dánský EG.

Šéf Bethesdy Todd Howard na srpnovém QuakeConu hovořil o dvouletém cyklu vývoje tohoto projektu - tzn. dělají na něm zhruba od dokončení Falloutu 3.

Když k tomu přidáme aktuální zjištění Eurogamer.cz o záměru Bethesdy představit novinářům nějaký nový projekt na předváděčce, která se uskuteční koncem ledna v Londýně a pak v březnu si o tom přečteme v odhalení v některém z předních světových papíráků, střípky mozaiky do sebe začínají zapadat. Nového Elder Scrolls bychom se tak teoreticky mohli dočkat už na podzim 2011.

Bethesda dnešní zprávy odmítla jakkoli komentovat.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments