If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detaily o VITA/3DS odbočce Blackgate k Batman: Arkham Origins

Jako Metroid, ale se všemi věcmi z Arkham série.

Co se zatím ví o Batman: Arkham Origins na PC a konzole jsme si shrnuli v preview, takže se můžete podívat na PS Vita a 3DS spin-off, který vyjde ve stejný den.

Jak už jsme se dozvěděli dříve, pracuje na něm studio Armature, které stálo například za Metal Gear Solid HD Collection na PS Vita, a které má zkušenosti s hrami ve stylu Metroid. Protože přesně tak bude Batman: Akrham Origins Blackgate vypadat.

Hra se odehrává po skončení Origins na konzolích a PC. V Blackgate Penitentiary, ležícího na izolovaném ostrově, povstali vězni a došlo k převratu. Batman se do věznice vydává, aby povstání zabránil.

Ve hře bude 2D animovaný Batman v plošinovkovém světě, kde budete bojovat s nepřáteli, sbírat nové vybavení a dozvídat se tajemství věznice.

Na rozdíl od Origins nebude v Blackgate levelování vaší postavy. Všechna vylepšení ale budete získat přes vybavení.

Ačkoli je hra 2D plošinovka, bude vybudováno 3D prostředí a 3D prostor můžete využívat například tak, že se Batman zachytí za balkón v pozadí a tím se dostane na vyšší plošinu. Souboje budou podobné jako v ostatních Arkham titulech - bude zde i Freeflow bojový systém. Mezi vybavením budete mít například Batarang na likvidování nepřátel na dálku, Line Launcher na překonání velkých děr nebo Explosive Gel.

I v této verzi Batmana bude detektivní mód, pomocí kterého můžete hledat různá tajemství, rady a analyzovat situace.

Comments