If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayerové mapy pro Halo 3: ODST

Nové mapy Heretic, Citadel a Longshore.

Na konec září nachystaná FPS pro X360 - Halo 3: ODST, se aktuálně pochlubila třemi novými multiplayerovými mapami s názvy Heretic, Citadel a Longshore.

Prvně uvedená mapa vám připomene dlouho spekulovanou Midship arénu z Halo 2. Pustý interiér Covenantní lodi Pious Inquisitor, jehož souměrné kontury mají ovšem donutit hráče k vymyšlení nějaké skutečně komplexní strategie, s jejíž pomocí budou moci zdolat svého nepřítele.

Naproti tomu Citadel představuje opuštěnou pevnost dřívější pokrokové civilizace (Forerunners) s hodně malými prostorami, které ovšem nemají poskytnout žádané bezpečí. V Citadel se máte těšit na boje na blízko, na střet menších týmů s neustálou vzájemnou komunikací a také velkou pozorností stran vývoje situace, jež se tu může rychle změnit.

Longshore je pro změnu lokace, nabízející pohled na kdysi frekventovaný přístav obchodních lodí, ale i přes svůj současný úpadek má stále představovat místo s velkou aktivitou. Očekávejte silný industriální feeling, ale hlavně otevřené prostory a vyvýšené platformy, díky čemuž má být Longshore mapa předurčená pro rozsáhlé boje a různorodé bojové scénáře.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles