If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové závody od Microsoftu pro Windows 10

No, Forza killer to úplně není.

Pro Microsoft Studios je tahle hra tak strašně důležitá, že o ni dal světu vědět pouze nahozením na stránky Microsoft Store.

Díky tomu už víme, co je zač ta Free-2-Play hra, na kterou před více než rokem britší Electric Square / Studio Gobo nabírali posily. V nějaký Forza killer však ani náhodou nedoufejte...

Miami Streets budou široce přístupnými závody jen pro Windows 10 zařízení (nikoli pro Xbox One). Nyní k dispozici jen pro vybraných pár trhů a později snad dojde ke globálnímu vydání.

Atmosféru pouličních závodů po neonem ozářených silnicích, kde můžete vyhrát své vysněné auto, ochutnáte v minutových kláních nebo v sérii závodů trvajících hodiny (postupně konané události a kampaně). Hraní prý nijak nenabourá váš našponovaný denní program, což o cílení hovoří za vše.

Mezi vlastnostmi se dále uvádí jednoduché ovládání, leč s realistickou fyzikou, možnost složit si vlastní auto ze součástek, dynamická kamera pro dramatické soupeření s rivalem, ježdění po krásných městech, neméně krásná grafika a neustále se rozšiřující nabídka aut v garáži.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments