If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Novou hrou tvůrců The Order: 1886 je koulení se

De-formers na zabití volné chvíle.

Když obchodní řetězec GameStop minulý týden v roli vydavatele vábil na oznámení, asi všichni jsme čekali něco jiného, mnohem většího a ambicióznějšího. Novou hrou od studia Ready at Dawn se stávají De-formers, multiplayerová arénová arkáda s kuličkami na způsob Katamari Damacy či spíš Super Smash Bros.

Tvůrci brzdí zklamání slovy, že když zůstávali v práci přesčas, chtěli něco jako starého dobrého Atomic Bombermana, ve kterém by si to rozdali a mohli se u toho odreagovat. V posledních letech jim prý taková hra chyběla, tak se rozhodli, že ji sami vyrobí, aby měli v čem pořádat vnitrofiremní turnaje.

Souboje kuliček na blízko budou založeny na skutečných fyzikálních zákonech, nic nemá být dopředu animované. Soupeře můžete zneškodnit třemi způsoby: buď ho shodit z herního prostoru, narazit do něj nebo na něj vystřelit. Velikost a síla kuličky se bude odvíjet od toho, kolik má střeliva, a ve hře budou i jiné hloubkové taktické prvky, kterých si na první chvíli nevšimnete. Úplný odklon od AAA produkce tohoto studia to však neznamená, vedle De-formers má připravovat i VR pro Oculus Rift a pak něco opravdu velkého, opět tříáčkového.

Tagged With

Comments