If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nový Call of Juarez se zase vrací do westernu

Prý je patrná inspirace u Borderlands.

Ubisoft v nočních hodinách odhalil nový díl ze své Call of Juarez série. Po moderní odchylce z posledního dílu The Cartel se vrací zasazení opět do westernu, ale sérii čeká jedna zásadní změna - nový díl bude na PS3, X360 a PC pouze ve stahovatelné podobě a nevyjde krabicově.

Call of Juarez: Gunslinger slibuje, že se ve hře objeví legendární westernové osobnosti jako Billy the Kid, Butch Cassidy, Jesse James nebo Pat Garett. Jelikož budete hrát lovce lidí, právě tihle slavní pánové budou cílem vašeho zaměřovače.

Dnešní filmeček

Změny budou i ve střílení. Hra představí přepracovaný zpomalovací systém, který vám umožní vyhýbat se kulkám a vystřílet celou místnost ošklivých chlapíků. Při každém zabití budete dostávat body, které pak můžete používat na vylepšování svých schopností. Zakoupit si můžete třeba delší bullet time, rychlejší nabíjení nebo možnost sbírání zbraní padlých nepřátel.

Vývojáři v Techlandu se nijak netají tím, že by měl Gunslinger připomínat ze všeho nejvíc díl Bound in Blood, který je z celé série Call of Juarez považován za nejlepší. Přesto bude mít Gunslinger arkádově komiksovou stylizaci. Novináři, kteří hru už měli možnost vidět v pohybu říkají, že vizuálně připomíná trochu Borderlands.

Hra by měla vyjít na počátku roku 2013.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments