If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalen nový James Bond

Má to být primárně závodní hra.

Novinka se bude jmenovat James Bond: Bloodstone a pracují na ní Bizzare Creations. Ti mají zkušenosti především ze závodního žánru - mají na triku mimo jiné sérii Project Gotham Racing, starší hry Formula 1 pro Playstation a PC, Geometry Wars a v současné době dokončují arkádové závody Blur. Zkušenosti z tohoto oboru se Bizzare Creations určitě sejdou, protože nový James Bond by měl být závodní hrou.

Tuto informaci prozradil britský obchod HMV, který říká, že se jedná o závodní hru pro PS3, Xbox 360 a Wii. A prý přijde brzy. O další prokecnutí se postaral přímo herec Jamese Bonda, Adam Croasdell, který byl u vytržení z toho, že jej navlekli do motion capture obleku a snímali jej šedesáti kamerami. Podle Croasdella je tohle budoucnost a tak se o ni musel podělit. James Bond: Bloodstone je tak potvrzen dvakrát.

Aktuální případ odhalení Bloodstone v sobě spojuje dva nejčastější typy úniků o zatím neoznámených hrách. Je běžné, že obchodní řetězec do svého seznamu nabízených titulů zařadí i dosud neoznámenou hru, nebo u oznámené hry odhalí přibližné datum vydání. V poslední době se navíc rozmáhá i nechtěné odhalení různými herci a dabéry, kteří si nejsou příliš vědomi embarga, nebo statutu neoznámeného projektu a klidně o své práci napíšou například na Twitter.

Bloodstone, pokud vyjde tento, nebo příští rok, nemá být nijak svázána s dalším filmovým Jamesem Bondem. Ten se kvůli finančním problémům MGM odkládá na neurčito.

Kolují i fámy, že by James Bond: Bloodstone nemusela být čistokrevná závodní hra. Měla by prý obsahovat buď FPS, nebo 3rd person prvky. Pokud by se ale jednalo z velké části o závodní hru, mohla by to tak být po dlouhé době hra s Jamesem Bondem v hlavní roli, která by nemusela stát za starou belu. Bizzare Creations totiž závodní hry umí velmi dobře.

Tagged With

Comments