If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nový Tomb Raider s multiplayerem?

V Crystal Dynamics hledají vhodné designéry.

Třebaže nic oficiálního o novém Tomb Raiderovi od Crystal Dynamics není známo, podle posledních zpráv se dost možná chystá vstoupit do multiplayerových vod. Spekulace přiživuje skutečnost, že v Crystal Dynamics aktuálně hledají multiplayerové designéry pro nějaký AAA titul cílený na konzole PS3 a X360.

Ačkoliv nepadlo žádné konkrétní jméno, má se za to, že jde o další díl v rámci Tomb Raider série. Tedy za předpokladu, že v Crystal Dynamics nechystají nějaký hodně tajný projekt, což sice není nereálné, ale nic tomu zatím nenasvědčuje. Už v létě totiž unikly informace a obrázek z připravovaného Tomb Raidera naznačující nový směr, kterým by se tahle série měla ubírat.

Kulisy by měl tvořit tajuplný ostrov, po němž by se Lara mohla zcela svobodně pohybovat. Přičemž na pořadu dne by měly být souboje nablízko a snaha o přežití v nebezpečné lokalitě plné podivných nepřátel mimo jiné za pomoci tradičních akrobatických dovedností, jako šplhání a přeskakování. Přičemž různé cesty vedoucí k cíli by celé tohle snažení mohly dále zatraktivnit.

Nicméně šlo pouze o nepotvrzené info a stejně tak je tomu v případě zde nastíněného multiplayeru, u něhož stále nelze stoprocentně říci, že bude přítomen v novém Tomb Raiderovi. Sérii, která by si zejména svou konfrontační část zasloužila výrazně zlepšit.

Tagged With

Comments