If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První reklamní spot na PS5 a slib nejlepšího lineupu v historii PlayStation

+ patrně už je hotov Demons Souls remake?

Sony dnes zveřejnila vůbec první oficiální reklamní spot na PlayStation 5. Jeho úvod praví - Vítejte ve světě, kde toho cítíte více - což je narážka na funkce ovladače DualSense.

Natáčení a celá realizace kampaně prý je obrovskou výzvou kvůli všemožným restrikcím v éře koronaviru. Citujeme tiskovou zprávu:

"Je nám ctí se s Vámi podělit o první globální spot představující sadu nových funkcí, které si budete moci užít s očekávanou konzolí nové generace - PS5. Tyto funkce jsou ve videu představeny prostřednictvím mladé ženy nacházející se v několika prostředích. Praskající led a zjevení krakena odkazuje na haptickou odezvu nového ovladače DualSense, různorodé zvuky, ozývající se ze všech možných stran, demonstrují dechberoucí Tempest 3D AudioTech systém a vystřelení ohnivého šípu pak unikátnost adaptivních spouští."

Marketingový šéf Eric Lempel jinak pro kolegy z Gamesindustry zopakoval, že budou mít k PS5 nejlepší lineup v historii PlayStation. Mezi to řadí jak jejich exkluzivity od Worldwide Studios, tak od třetích stran. Mohlo by to znít jako narážka na odklad Halo Infinite pro Xbox, ale Sony to tvrdila už dříve ani se o konkurenta nijak neotírá, takže to nelze brát jako nějaké popichování.

Některé ze startovních her prý ještě nebyly oznámeny, ale zatím stále nevíme, kdy se k nám donese více informací o přesném seznamu PS5 her pro tyto Vánoce či zimu 2021.

Zatím je jisté pouze to, že start PS5 stihnou Spider-Man: Miles Morales a Astro's Playroom. U jiných titulů, jako Gran Turismo 7 či Ratchet and Clank, zůstává záhadou, kdy přesně dorazí, nebo co je vůbec chápáno jako startovní okno PS5.

Nadějně to každopádně vypadá s remakem Demons Souls pro PS5. Hra už totiž prošla věkovým hodnocením u korejské a japonské ratingové agentury, což znamená, že musí být nyní prakticky hotova, nebo aspoň obsahově kompletní. Není tedy vyloučeno, že vyleze do pár měsíců od startu PS5, zřejmě na Vánoce či v úvodních měsících příštího roku.

https://twitter.com/Nibellion/status/1296467900337979393
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments