If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xbox 720 možná dříve kvůli provázání s Windows

Ale stále jen spekulace.

Zvěsti o nové generaci konzolí nabírají na obrátkách, obzvláště co se týče nového Xboxu. Nedávno jsme tu měli zvěsti o tom, že na něm budou běžet Windows 9. Nový Xbox by také měl být údajně levnější a menší, než současný Xbox 360.

Podle novináře Paula Thurrotta by měl být nový Xbox odhalen již ze začátku příštího roku na akci CES a na trh by se měl dostat údajně ještě před koncem roku 2012. Měl by mít plně integrovány Windows 8 a také by měl dobře spolupracovat s Windows Phone 8, jak reportuje IGN.

Zprávu berte samozřejmě s rezervou - různých spekulací a odhadů se vždy před novou generací konzolí (nebo libovolného očekávaného hardwaru) objevuje až příliš a spousta z nich není pravdivých.

Úzká integrace s Windows 8 a Windows Phone 8 se zdá být pravděpodobná, ale že by se začal nový Xbox prodávat už za rok? To se zdá být příliš brzy. Nejvíce zákulisních spekulací a odhadů jmenují rok 2013 pro Xbox, 2014 pak pro PlayStation. Tak jako tak se ale nové konzole příští rok dočkáme - na trh se totiž dostane Wii U.

Tagged With

Comments