If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LIVEBLOG k oznámení XBOX ONE a videozáznam celé konference

Ta hodina byla napěchovaná novinkami až po okraj!

Píše se významný den pro celý herní průmysl, který jsme vyhlíželi mnoho let. Microsoft dnes večer našeho času oficiálně představí novou generaci herní konzole Xbox. Pokud dokáže ohromit, má slušnou šanci zvrátit dosud nepříznivě se vyvíjející bitvu s rozmachem mobilních a tabletových her. Pokud zklame, osud vysokorozpočtových velkých her může být nadobro zpečetěn. Dnešní večer rovněž napoví, jak si bude příští Xbox stát v podzimním přímém střetu s PlayStation 4 od Sony, která je ohlášena už od února.

Český Eurogamer bude zásadní konferenci Microsoftu o novém Xboxu bedlivě sledovat. Na této průběžně aktualizované stránce, sloužící jako takový rozcestník, naleznete nejen textový přenos s klíčovými oznámeními, kde uvítáme i vaše názory do komentářů. Také zde najdete živé vysílání oficiálního videopřenosu. Jak se těšíte?

Our live coverage of this event has finished.

Coverage

Na dnešní 20. hodinu večerní je také stanoveno plnohodnotné odhalení Call of Duty: Ghosts, na kdy připravujeme preview z nedávné novinářské předváděčky, které se zástupce Eurogameru zúčastnil - doplněné o vyjádření vývojářů z Infinity Ward nebo ukázky schopností nového enginu. Snad nic nezkazíme, když tu dopředu napovíme, že desetiminutová pasáž ze hry má ledacos společného s E3 2011 demem prvního dílu Modern Warfare :)

Jan Doskocil

Konference by měla trvat 2 hodiny, tzn. od dnešních 19:00 do 21:00. Díky spolupráci s Microsoftem budete moci na této stránce sledovat živé vysílání video-streamu, který sem přidáme krátce před zahájením, neboť Microsoft si nepřeje jeho šíření úplně všude. Po ní má náš speciální reportér přímo na místě konání v americkém Redmondu (v hlavním sídle Microsoftu) domluven dvacetiminutový exkluzivní rozhovor s Philem Harrisonem, korporátním viceprezidentem společnosti, aby z něj zkusil vypáčit dodatečné informace, které nezazněly na konferenci (podobně jako tomu bylo krátce po ohlášení PS4 v únoru).

Jan Doskocil

Vážení čtenáři, přejeme vám krásné odpoledne. Tímto zahajujeme LIVEBLOG českého Eurogameru k nastávajícímu oznámení příštího Xboxu. Odteď až do začátku konference Microsoftu v 19:00 zde nejprve probereme a okomentujeme všechny poslední spekulace i nastíníme naše plány.

Jan Doskocil

Na úvod si pro přehlednost stručně shrňme všechny související zprávy ze včerejška: Jeden z ředitelů Microsoftu v podcastu předčasně vyzradil, že Xbox přijde na trh o letošních Vánocích. Také informoval o rozdělení všech oznámení k Xboxu na dvě konference - tzn. na tu dnešní a na černovou E3 konferenci, čímž si tak trochu dělal alibi, pokud byste byli zklamáni. Bývalý šéf John Riccitiello zase sepsal zajímavou úvahu na téma, na co by si obě nextgen konzole měly dát pozor, pokud chtějí uspět. Dále automobilka McLaren vábila na něco na xboxové konferenci a Microsoft si zaregistroval značku Forza Vista. EA slíbili, že předvedou next-gen verzi fotbalu FIFA 14. Infinity Ward zase nechali ochutnat pár vteřin z neotexturovaných CoD Ghosts. Sony se pokusila kontrovat vypuštěním oficiálního, nutno říct že dost nicneříkajícího teaseru na design bedny PlayStation 4, který se včera dostal mezi hlavní trending topics na Twitteru.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Níže retrospektivní sestřih Eurogameru, jak vlastně probíhalo představení minulých dvou Xboxů. Když se teď člověk dívá, jak ještě Bill Gates v roce 2000 na GDC oznamoval první generaci Xboxu, nejde se nad tím nepousmát, i kvůli spartánské prezentaci na pódiu či skleněné vitríně s konzolí. Kdo by to byl býval tehdy řekl, kam to až Xbox dotáhne?

Jan Doskocil

Podle průzkumu společnosti IDC citovaného BBC se Xboxu 360 ke konci března celkově vyexpeovalo 76 milionů kusů, kdežto celosvětový odbyt Wii odhaduje na 99,4 milionů kusů a PS3 na 78 milionů kusů. Nicméně čísla se liší podle jednotlivých oblastí světa, např. v Japonsku a kontinentální Evropě má nad Xboxem navrch PlayStation, kdežto v USA nebo Velké Británii je naopak populárnější X360.

Jan Doskocil

Na oficiálním Twitteru Battlefieldu se píše: "Brzy se těšte na zásadní oznámení". Není však úplně zřejmé, jestli to přímo souvisí s xboxovou konferencí (zda tam uvidíme něco nového z Battlefield 4, například mulťák, když se EA údajně hodně paktují s Microsoftem). Nebo jestli náhodou není řeč jen o nějaké protireakci EA na večerní velkolepé ohlášení úhlavního konkurenta, Call of Duty: Ghosts. Co tipujete?

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Vtipný obrázek, co asi teď dělá šéf Microsoftu Steve Ballmer v Redmondu před černým, nepříliš velkým stanem postaveným speciálně k příležitosti oznámení Xboxu, než se tam za pár hodin nahrnou pozvaní VIP hosté?

Jan Doskocil

Magazín Forbes od autora monitorovací služby Fizziology zjistil, že o PlayStation 4 se dosud na sociálních sítích mluvilo dvakrát více než o novém Xboxu. Analyzovalo se to podle četnosti a výskytu na Twitteru, Facebooku, blozích, Tumblr, Disqus a Instagramu. Vcelku logické, když PS4 je oznámena už od února, jsme zvědavi na takové porovnání sociálního buzzu po E3.

Jan Doskocil

Bývalý vedoucí pracovník Microsoftu a legendární designér z Bullfrogu či Fable, Peter Molyneux, se přesto domnívá, že Xbox o sobě může tvrdit, že vyhrál uplynulou generaci konzolí. Jak na to přišel? Protože prý ovládl celý obývák s Kinectem, televizními pořady, službami pro streamování hudby a prohlížečem Facebooku. Hm, tak tím moc nepřesvědčil a působí to jen jako laciné PR bývalým kolegům. Molyneux to krotí slovy, že nový Xbox ho nevzrušuje ani zdaleka tolik co předešlý X360, protože ten byl prý větším pokrokem ve výkonu ve hrách a také v multiplayeru, zatímco nyní se celý svět už změnil, čímž asi naráží na mobily.

Jan Doskocil

Tvůrci série Dead Space z Visceral Games od ledna pracují na nějaké next-gen střílečce pro PS4 a příští Xbox. Vyčmuchal to insider Superannuation v (nyní již odstraněném) pracovním portfoliu jednoho grafika. Nejspíš však nejde o tu Star Wars hru. Předtím tento člověk ve Visceral Games dělal na několika nerealizovaných projektech, jako byla "stylizovaná vojenská hra" či nějaké "akční fantasy".

Jan Doskocil

Podle tweetu níže od EA Sports o nějakém odpočítávání se zdá, že by dnes večer mohl být ohlášen i basket NBA Live 14.

Jan Doskocil

Americký technologický novinář Paul Thurrott, který věděl dopředu o termínu konání dnešní akce, se aktuálně dozvěděl dva drby: Na konferenci má být předveden Illumiroom (ten projektor na zeď pro skoro psychadelické zážitky) a že nápady na zmenšený model starého Xboxu prý byly odpískány.

Jan Doskocil

Další "důkaz" pro uvedení Xboxu o letošních Vánocích: Některé jednotlivé hardwarové části konzole už měly být odeslány do výroby, tvrdí nejmenované zdroje DigiTimes. Konkrétně má jít o zdroj konzole od Delta Electronics, diskovou (Blu-Ray) mechaniku od Lite-On, čočky od Asia Optical a Newmax, konektory od Foxlinku, přídavné chlazení od Jentech Precision a vše to má být smontováno dohromady ve Foxconnu. Nyní má být vyroben menší počet kusů (zřejmě finální vývojářské konzole) a na 3. čtvrtletí letošního roku prý jsou rezervovány velké výrobní kapacity, aby mohla být o Vánocích uspokojena očekávaná poptávka.

Jan Doskocil

List The Wall Street Journal dnes zaslechl nové spekulace o vlastnostech Xboxu, přičemž čerpal od více než tuctu bývalých nebo současných zaměstnanců Microsoftu. Údajně by mohl podporovat streamované hraní na dálku jako OnLive či Gaikai v PS4, ale není to jisté vzhledem k astronomickým nákladům na správu takové vzdálené serverovny v cloudu. Xbox má rovněž umožnit okamžité vysílání záběrů ze hry na internet (opět stejně jako PS4). Do konzole prý také půjde napřímo píchnout kabelovka nebo satelit, čímž nahradí set-top box. Jaké to bude mít výhody? Třeba v možnosti nahrávat si TV pořady (ačkoli to asi naštve partnerské dodavatele obsahu z řad TV stanic). Nejlákavěji ovšem zní vize, že budete sledovat něco v televizi a přímo do sledování TV pořadu vám prý problikne zpráva, že váš kamarád se právě připojil a zve vás k společnému multiplayerovému zápasu. O vylepšeném Kinectu se ví už déle a Microsoft dle The Wall Street Journal prý experimentoval i se speciálními 3D brýlemi, ale neví se, které z těchto myšlenek se přenesly z několika let prototypů do finální konzole, na 3D brýle bychom si určitě nevsadili, protože tenhle směr mohutně ražený Sony už opadl.

Jan Doskocil

Kolegové z Polygonu se podělili o aktuální fotku, jak to momentálně vypadá na místě konání konference:

Jan Doskocil

Fanoušci pořadu XKO TV jsou zváni do pražského klubu District na Harfě, aby tam společně sledovali stream v luxusním posezení: "Budete mít možnost poznat lidi z XKO TV, zahrát si na Xboxu, Kinectu, PC nebo na našich simulátorech a užít si spostu zábavy!"

Jan Doskocil

Finanční ředitel EA Blake Jorgensen před okamžikem potvrdil, že jejich basket NBA Live 14 vyjde jen v next-gen verzi, tzn. pro PS4 a nový Xbox.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Některé z nejšílenějších nástřelů, jak by mohl nový Xbox vypadat. Ale dost srandy, za pár hodin už se tyto fanouškovské výtvory odeberou do věčných lovišť...

Jan Doskocil

Na místě konání už je i Geoff Keighley, slavný moderátor GameTrailers a účinkující v DoritosGate kauze - zde jeho fotka blízko stanu, který zase tak malý není, když u něj stojí člověk coby měřítko...

Jan Doskocil

Pozor, do teaserů nastupuje nový trend, co tu ještě nebyl: Natočení reakcí australských hráčů na pohovce, kteří měli šanci předčasně spatřit večerní trailer z Call of Duty: Ghosts a jak na něj reagovali. Prý je děsivý!

Jan Doskocil

Do zahájení konference zbývá už jen něco málo přes hodinu. Proč si neukrátit čekání přelouskáním všech dosavadních zpráv a drbů o Xboxu, které se vyrojily v uplynulých měsících, abyste byli v obraze o budoucnosti hraní? Ideálně k tomu poslouží nový nextgen filtr (jinak dostupný z levého menu na hlavní stránce).

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Co myslíte, kolik minut si bude dnes večer Don Mattrick z Microsoftu sám sobě tleskat? Někdo si dal tu práci a zkompiloval všechny jeho potlesky a vybízení publika k ovacím z minulých konferencí na E3 do jednoho souvislého videa. Docela mu to jde :)

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Máte už dost zpráv o Xboxu, ačkoli konference ještě nezačala? Projednou od něj odběhněme ke konkurenčnímu PS4 a to na dvou obrázcích níže, které dal dohromady uživatel Redditu z včerejšího oficiálního teaseru. Ne, takhle fakt bedna PS4 vypadat nebude, aby měla větrák ze strany :) Spíš to brát jen jako ukázku lidové tvořivosti a Sony si tak může odškrtnout svůj cíl, aby se dnes nemluvilo všude jedině o Xboxu.

Jan Doskocil

V Redmondu právě začalo poprchávat. Snad zkrápění kapkami deště a zakaboněná obloha nepřinesou novému Xboxu smůlu.

Jan Doskocil

Všichni účastníci konference jsou u vchodu pečlivě prověřováni kontrolou občanského průkazu či pasu s fotkou, zda to jsou opravdu oni, aby se dovnitř nedostal žádný vetřelec, postěžoval si analytik Michael Pachter.

Jan Doskocil

jacksilverburgh: Bude tu jenom textový přenos nebo se ukáže i video stream?

Bude zde i živý video stream, okno s přehrávačem přidáme až krátce před začátkem, protože teď by se tam stejně nic neukazovalo.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Do zahájení konference zbývá slabá půlhodinka a speciální reportér Eurogameru už je na místě, níže jeho fotka, jak to vypadá na pódiu uvnitř stanu. Převažuje zelená barva, jak jinak.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jací jste znalci her pro Xbox? 60 her pro X360 v 60 vteřinách zde (thx Xbox.cz FB).

Jan Doskocil

"Wifina uvnitř stanu je přetížená, protože všichni právě tweetují, že už jsou ve stanu," píše reportér Eurogameru z místa konání.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Podle reklamního spotu, který už začal předčasně běžet před videi na GameSpotu, to vypadá, že se nová konzole bude jmenovat prostě jen Xbox, bez nějakého doplňku (žádné Infinity ani X720).

Jan Doskocil

Někteří se ptáte, jaká je vlastně kapacita toho stanu, kde se konference koná? Podle této fotky to vypadá jen na nějakých deset řad křesel za sebou, čili jen nějakých celkových 100-200 lidí maximálně.

Jan Doskocil

Nad LIVEBLOG jsme už přidali (mimochodem, až dosud přísně střežený) kód pro oficiální livestream Microsoftu. Obnovte si proto tuto stránku, aby vám nahoru přibylo okno s video-přehrávačem pro sledování živého přenosu.

Jan Doskocil

Pět minut do začátku konference a už předčasně unikl trailer na Call of Duty: Ghosts, ale vzhledem k podepsání NDA na předváděčce vám ho zde nemůžeme nahodit, musíte to ještě tu hodinu vydržet.

Jan Doskocil

Pokud vám nevyhovuje náš videopřehrávač s přímým přenosem, alternativami jsou GameTrailers nebo Xbox.com.

Jan Doskocil

Moderátory asi budou Tina Summerford a Larry Nelson, konference začíná. Známé osobnosti z vývojářské scény hovoří o tom, jak "znovu změní herní průmysl". Vy a vaše televize poprvé budete mít spolu vztah. Potvrzen i cloud, uživatelský obsah.

Jan Doskocil

Účastníky vítá samozřejmě Don Mattrick, který prý nikdy nebyl více vzrušený než dnes. Ehm. "Vaše televize se stane inteligentnější a veškerá vaše zábava bude umístěna v jediném místě".

Jan Doskocil

"Obývák se v posledních letech změnil a abychom nadále zůstali lídry na trhu, musíme na to reagovat. Jeden nový systém bude připraven na to, aby uspokojil všechny zábavní choutky ve vašem obýváku," říká xboxové divize Microsoftu.

Jan Doskocil

Dámy a pánové, přivítejte Xbox One. A hned od začátku dokonce vidíme, jak vypadá jeho bedna.

Jan Doskocil

Konzole bude poslouchat váš hlas. Žádné zalogování se do systému, stačí říct "zapnout", a konzole se zapne.

Jan Doskocil

Konzole pozná váš hlas a podle toho vám nabídne hlavní menu šité na míru, kde budou vaše poslední sledované filmy nebo rozehrané hry. I muzika. Když řeknete "Xbox go home", dostanete se zpět na hlavní menu. A po příkazu "chci se dívat na TV", se přepne obraz do právě běžícího televizního pořadu.

Jan Doskocil

Nová funkce "instant switching" umožní bleskové, opravdu okamžité (v řádu vteřiny) přepínání mezi různými druhy zábavy, mezi televizí, rozjetou tratí v závodní hře, mezi prohlížečem, mezi sledováním filmu atd.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Konzole bude rozumět i jednoduchým gestům vašich rukou. Roztáhnete ruce do strany a jste zpět v hlavním menu. Jinými slovy, tak jako přetahujete okno dvěma prsty na mobilu, tak zde budete zvětšovat či zmenšovat okna.

Jan Doskocil

Po vyslovení "Xbox favorites" se dostanete do svých oblíbených položek, vyslovením "Star Trek" se pustí jeho trailer, přičemž všechno tohle můžete ovládat i z vašeho mobilního telefonu.

Jan Doskocil

Šikovnou vychytávkou, aspoň pro Američany bude, že když sledují basket, mohou si hlasovým povelem vyvolat seznam hráčů v pravém sloupci. Otázkou zůstává, jestli bude konzole rozumět české angličtině....

Jan Doskocil

Součástí konzole bude i jednoduchá aplikace pro televizní program, něco jako EPG na set-top boxu/satelitu, kde půjde snadno vyhledávat. Hlasovými povely "Co dnes dávají na HBO?" dostanete odpověď.

Jan Doskocil

Po vyslovení "Xbox trendy" se dostanete na seznam toho, co je momentálně populární, např. TV seriály, abyste byli "IN", až se budete bavit s kamarády, co včera dávali v televizi.

Jan Doskocil

Přes toto rozhraní půjde i telefonovat známým přes Skype, kdy okno s videohovorem je v pravém sloupci během sledování televize.

Jan Doskocil

Nastal čas na hardwarové okénko: konzole je připravena na Kinect, Blu-Ray mechanika, USB 3.0 a všechny další aktuální standardy. Tři operační systémy v jednom.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

"Kinect bude kompletně redesignovaný, aby poznal nejen vás, ale i váš hlas. Přes 40 nových prvků oproti starému Kinectu, propojení se SmartGlass."

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Dosud pohánělo Xbox Live 1500 serverů, letos to bude kvůli XBOX ONE přes 3000 serverů. Váš obsah (hry, uložené pozice, hudba, filmy) totiž budou uložené v Cloudu. Potvrzeno, že si můžete ukládat vaše průchody hraní na internet.

Jan Doskocil

Pozor, po půlhodině padla vůbec první zmínka o hrách! Hry prý bude možné hrát ve více lidech současně a na větších mapách.

Jan Doskocil

Je to tady, zástupce EA právě ohlásil, že rozjeli velkou strategickou spolupráci s Microsoftem, jak se o tom spekulovalo. V příštích 12 měsících vyjdou nové ročníky FIFA, Madden, NBA, UFC poháněné úplně novým enginem.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

"Nová nextgen technologie EA Sports zajistí čtyřikrát více kalkulací za vteřinu. Desetkrát více animací za vteřinu. Každý den bude vycházet nový obsah, který změní, jak hrajete," hlásá zástupce EA na pódiu. Režim Ultimate Team dostane exkluzivní obsah jen pro Xbox ONE.

Jan Doskocil

Phil Spencer teď bude mluvit o exkluzivních hrách od jiných vydavatelů, ale nic konkrétního jsme se zatím nedozvěděli. Namísto toho tu je ohlášení Forza Motorsport 5, kde se auta prohánějí po Starém městě mezi historickými budovami. Neodehrává se náhodou v Praze??

Jan Doskocil

Forza Motorsport 5 od Turn10 bude startovní hrou XBOX ONE, více se dozvíme až na E3.

Jan Doskocil

Je tu oznámení nové hry od Remedy, kteří vymysleli bullet-time, tvůrců Alan Wake. Hra má reagovat na vaše rozhodnutí v příběhu a na vaše činy. Jmenuje se Quantum Break.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Hra od Remedy bude o nějaké holčičce, která asi má nadpřirozené schopnosti, podobně jako Beyond. V traileru jsme viděli, jak se kompletně zničil most přes řeku a pár krátkých prostřihů na akci.

Jan Doskocil

ZÁSADNÍ VĚC: "Máme teď více her ve vývoji než kdykoli dříve v historii Xboxu. V prvním roce vyjde 15 exkluzivních her, z nichž mnoho jsou nové značky!!"

Jan Doskocil

"Dosud bylo sledování TV jen jednostranným zážitkem, ale to se ťed s XBOX ONE změní. Tentokrát bude TV plně personalizovaná a bude vám doporučovat, na co se máte koukat, budete se podílet na komunitě," přišla nám povídat nějaká paní.

Jan Doskocil

Halo bylo vždy něčím více než jen hrou." Že by oznámení TV seriálu nebo filmu?

Jan Doskocil

"Jsem nadšena z možností vyprávění příběhu skrz televizi s inovacemi ve zpětné vazbě, které přináší XBOX ONE," říká fanynka seriálů jako Game of Thrones či Breaking Bad, a oznamuje nový TV seriál HALO s živými herci - ve spolupráci se studiem 343 Industries a Stevenem Spielbergem. Tak to je bomba! Prý hraje hry po několik dekád a je nadšen z evoluce herního průmyslu.

Jan Doskocil

Na Xbox One bude exkluzivní obsah do hry Madden NFL, který bude souviset se Smartglass, s mobily, s novým Kinectem. Půjde vlastně o propojení skutečného amerického fotbalu s fantasy hrou, která se odehrává v reálném čase během sledování skutečného zápasu. Musíme uznat, že tohle je opravdu velká inovace, škoda, že se moc netýká Evropy.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Níže obrázky z traileru Quantum Break od tvůrců Alan Wake.

Jan Doskocil

XBOX ONE vyjde celosvětově letos koncem roku, potvrdil na závěr konference Don Mattrick z Microsoftu.

Jan Doskocil

Jan Doskocil

Jan Doskocil

A na úplný závěr přijde ukázka z Call of Duty Ghosts. Opět, veškerý DLC bude dostupný nejprve na XBOX ONE (časová exkluzivita jako u posledních dílů).

Jan Doskocil

Šéf Activision ujišťuje, že v Ghosts bude opravdu nový engine. V následném vývojářském deníčku jsou první prostřihy přímo ze hry, které skutečně působí svěžím dojmem. Nový příběh, nový herní svět, nové postavy. Americká armáda je v rozkladu a na vaší jednotce bude, aby všechno napravila. Ve hře budou i psi, což doprovázel zábavný záběr z natáčení motion-capture.

Jan Doskocil

V Ghosts bude nový engine pro tekutiny (potok na mapě), dynamické události měnící design levelu (padající klády dřeva), nové možnosti pro přizpůsobení postav (jejich výbavy, oblečení, obličeje atd.), interaktivní kouř, ryby se pohybují, když se k nim pod vodou přiblížíte (chytřejší nextgen umělá inteligence!!), lepší nasvícení scén... zkrátka budete mít pocit, jako když tam opravdu jste. Prý to bude nejlepší Call of Duty hra všech dob.

Jan Doskocil

Microsoft si nemohl vybrat lépe: pro demonstraci grafického pokroku na nextgenu zvolil velmi zastaralou hru Modern Warfare 3, takže rozdíly v Ghosts velmi vyniknou. Ať už jde o modely postav, rozdíly ve zpracování psa atd. Na rukou budou vidět krvavé šrámy, dokonce i ulomené nehty a chlupy. Hezké, obličeje skoro připomínají to tech-demo z GDC.

Jan Doskocil

Při sledování traileru Ghosts člověka napadá jediné: série Call of Duty konečně vizuálním zpracováním dohnala Battlefield 3. Často se vyskytující vlčák napovídá, že nejlepší přítel člověka tu může hrát větší než epizodní roli. Jinak na trailer a jeho obsah nezvykle poklidná ambientní hudba.

Jan Doskocil

Chcete-li vidět ty nové modely rukou či zbraní z Call of Duty Ghosts, zde máme aktuální galerii ve vysokém rozlišení.

Jan Doskocil

A to je, přátelé, vše. Děkujeme za sledování LIVEBLOGu Eurogameru. Bylo to nakonec kratší, než jsme si mysleli, ale jak už bylo avizováno, zbytek si Microsoft schoval až na E3 konferenci, která se koná už za 19 dnů a 22 hodin.

Jan Doskocil

Kdo se domníval, že tímto LIVEBLOG končí, plete se. V řádu několika příštích minut se na Eurogameru budete moci podívat na všechny trailery z právě skončené konference. Zrovna enkódujeme videa z Forza Motorsport 5, Quantum Break i CoD Ghosts.

Jan Doskocil

Oficiálně potvrzeno: XBOX ONE nebude vyžadovat připojení k internetu - ale není zpětně kompatibilní. A co bazarovky? Kompletní článek zde.

Jan Doskocil

Ten sestřih ze čtyř nextgen od EA Sports na novém enginu - FIFA, Madden NFL, UFC a NBA Live - ukořistili prozatím exkluzivně IGN.

Jan Doskocil

Tady máme oficiální fotky XBOX ONE. Co na design konzole říkáte, líbí nebo nelíbí?

Jan Doskocil

Níže pracovní nástřel, jak by mohl vypadat plakát na Call of Duty: Ghosts - v hlavní roli pes za rotačákem :)

Jan Doskocil

Odkazem na velký článek s uceleným popisem všech funkcí Xbox One, služeb, partnerství i exkluzivních her přímo od Microsoftu tento LIVEBLOG ukončujeme. Ke všem dalším informacím a médiím se dostanete normálně přes hlavní stránku, kterou budeme aktualizovat i během noci. Věříme, že strávení dnešního významného večera ve společnosti českého Eurogameru nelitujete a budeme se těšit zase na shledanou již za pár týdnů u dalších konferencí o nových konzolí z E3!

Jan Doskocil

Comments

Tagged With

More Blogs

Latest Articles