If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

NVIDIA DLSS v Marvel Avengers a Wolfenstein: Youngblood

+ podpora Reflex v Call of Duty.

Dnešní patch pro Marvel Avengers přidává do hry podporu NVIDIA DLSS.

Ve Wolfenstein: Youngblood byl zpřístupněn DLSS Ultra Performance mód pro hraní v 8K rozlišení na GeForce RTX 3090 a nejnovější update také do hry přináší optimalizaci využívající možnosti asynchronních výpočetních operací, které nabízí GeForce RTX řady 30. V obou titulech je pro zpřístupnění novinek nutné nainstalovat nejnovější Game Ready ovladače.

DLSS je neuronová síť pro deep learning. Ve hrách pomáhá generovat ostrý, detailní obraz a zvyšuje frekvenci snímků za sekundu. Poskytuje tak rezervu ve výkonu, kterou lze využít k nastavení co nejvyšších rozlišení, grafických detailů a efektů. Nový mód Ultra Performance využívá inovovaný model AI. Ten je vytrénovaný na super vysokém rozlišení a vytvořený na míru pro hraní v 8K. Výsledkem je kvalita obrazu srovnatelná s nativním rozlišením, ovšem dosažená renderováním pouze jedné devítiny pixelů.

Mezi tituly s podporou DLSS Ultra Performance patří Control, Death Stranding, Justice,Marvel Avengers, Minecraft s RTX Beta pro Windows 10 a Wolfenstein: Youngblood. Seznam se navíc v budoucnu rozšíří o Boundary, Bright Memory: Infinite, Ready or Not, Scavengers a Watch Dogs: Legion.

Jinak Call of Duty: Black Ops Cold War PC beta startuje právě dnes. 15. října začíná předběžný přístup, 17. října se již budou moci připojit všichni zájemci. Hráči budou moci využít NVIDIA Reflex, technologii redukující latenci systému pro lepší odezvu PC. V online soubojích je možné díky nižší latenci dříve spatřit protihráče a lépe na něj zamířit, což hráčům dává značnou výhodu.

NVIDIA Reflex dnes podporují Apex Legends, Fortnite, Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone a Valorant, brzy se k nim přidají Call of Duty: Black Ops Cold War, Destiny 2, Enlisted, Cuisine Royale, Kovaak 2.0, a Mordhau.

NVIDIA Reflex v Call of Duty: Black Ops Cold War PC beta vyžaduje nejnovější Game Ready ovladače.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments