If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia ovladače do Shadow of War

+ co pro které rozlišení?

Nvidia informovala o nových Game Ready ovladačích pro dnes vycházející titul Middle-earth: Shadow of War (Alza.cz).

Jedná se o verzi 387.92 WHQL, kterou si můžete stáhnout jako tradičně odsud. Vedle toho jsou optimalizované také pro The Evil Within 2, Forza Motorsport 7 (o 15 až 25 procent v závislosti na konfiguraci) a Arktika.1.

Na stránkách Nvidia jsou též uvedeny doporučené grafické karty dle toho, v jakém rozlišení hodláte Shadow of War hrát, a zda na vysoké nebo ultra detaily. Jinak je podporováno HDR osvětlení pro vyšší rozsah zobrazovaných barev a jasu, "díky čemuž bude hra vypadat živěji a hráče snadněji vtáhne do svého světa".

Tisková zpráva dále vyjmenovala aktuální seznam her s funkcí Ansel: Agents of Mayhem, ARK: Survival Evolved, Aven Colony, Bulletstorm Full Clip Edition, CAT Interstellar, CHKN, Conan Exiles, Dark and Light, Dishonored 2, For Honor, Formula Fusion, Hellblade: Senua's Sacrifice, Kona, Mass Effect: Andromeda, Middle-earth: Shadow of War, Mirror's Edge Catalyst, Obduction, Paragon, Pro Evolution Soccer 2018, Raiders of a Broken Planet, Snake Pass, Tekken 7, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, Transformers Online, War Thunder, Watch Dogs 2, The Witcher 3: Wild Hunt, aThe Witness. Technologii podporuje Unity Engine a formou plug-inu také Unreal Engine. Podporu také brzy získá Amazon Lumberyard.

Comments