If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia ovladače pro Microsoft Flight Simulator 2020

+ raytracing do World of Warcraft.

Nejnovější GeForce Game Ready ovaldače nabízí optimalizace a vylepšení pro Microsoft Flight Simulator 2020 a World of Warcraft: Shadowlands již v den jejich vydání. Mezi ty nejdůležitější patří možnost zapnout DXR raytracované stíny na beta serveru populárního MMORPG.

Ovladače také nabídnou nejlepší možný zážitek z Total War Saga: TROY, Tony Hawk's Pro Skater 1+2 a dalších titulů. Stahujte je odsud.

World of Warcraft je jednou z nejdéle existujících MMORPG her všech dob a beta hráči se nyní se dočkají vylepšení vizuální stránky zdarma přidáním raytracovaných stínů. Raytracing se tak dostává do další extrémně populární herní značky:

  • Ray tracing je v beta verzi přítomný v nejpopulárnější hře dneška - Minecraftu.
  • Ray tracing byl od vydání dostupný v posledním dílu jedné z největších herních sérií - Call of Duty: Modern Warfare.
  • Ray tracing byl oznámen a demonstrován v zatím nejočekávanější hře - Cyberpunk 2077.
  • A nyní míří do World of Warcraft - MMORPG s bohatou historií a širokou hráčkou základnou.

Jinak program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které monitory během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate). Nové ovladače rozšiřují tento seznam o modely Acer XB273U GX, VG272 LV, XV272 LV, CP5271U V, X34 GS, spolu s Asus PG329, IO Data GC252UXm a Lenovo Y25-25, což hráčům přináší širší volbu při výběru optimálního herního monitoru.

V rámci programu G-SYNC Compatible spolupracuje společnost NVIDIA s OEM výrobci za účelem validace monitorů s podporou AdaptiveSync protokolu. Displeje, které touto validací projdou, získají označení "G-SYNC Compatible". Jejich úplný seznam nyní čítá 98 modelů a naleznete jej zde.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments