If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia ovladače pro Wolfenstein: Youngblood

+ uvedení karet SUPER a více monitorů s G-SYNC.

Společnost Nvidia dnes vydala Game Ready ovladače pro Wolfenstein: Youngblood, které zároveň přinášejí podporu pro dnes na trh uvedenou GPU GeForce RTX 2080 SUPER.

Jde také o nejlépe optimalizované ovladače pro Madden NFL 20 a Wolfenstein: Cyberpilot, jež zároveň podporují tři nové monitory kompatibilní s technologií G-SYNC. Link zde.

Všechny Game Ready ovladače Nvidia mají certifikaci WHQL. Jsou k dispozici v den vydání nejzásadnějších herních titulů nebo ještě před ním a jejich optimalizace zaručí nejlepší výkon a bezchybný zážitek ze hraní.

Jinak novinka GeForce RTX 2080 SUPER je nyní dostupná po celém světě, verzi Founders Edition nabízí přímo Nvidia, další varianty přinesou výrobci ASUS, EVGA, Gainward, Gigabyte, MSI nebo Palit. Geforce RTX 2080 SUPER disponuje pokročilými technologiemi a díky svým hardwarovým specifikacím nabídne špičkové ray-tracingové efekty v těch nejočekávanějších prémiových titulech, mezi něž patří Cyberpunk 2077 nebo Call of Duty: Modern Warfare. Při koupi vybraných modelů GeForce RTX 2080 SUPER i dalších GPU ze série RTX, případně jimi osazených počítačů nebo notebooků, dostanou hráči jako dárek hry Control a Wolfenstein: Youngblood v celkové hodnotě $90.

Nvidia také oznámila, že testování a validaci v rámci programu G-SYNC Compatible splnily tři další monitory. Jedná se o modely AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R a HP 24X.

Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší záruku kvality mezi monitory s podporou Adaptive-Sync. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které obrazovky během hraní poskytují dobrou základní úroveň VRR (variable refresh rate).

Společnost NVIDIA prostřednictvím tohoto programu spolupracuje s OEM výrobci, aby zaručila kvalitní zážitek ze hraní na monitorech s podporou protokolu Adaptive-Sync. Ty, které procesem úspěšně projdou, jsou pak označeny jako „G-SYNC Compatible".

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments