If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O čem bude Battle: Los Angeles?

Lidé a mimozemšťani na filmové frontě.

1C na své internetové stránky přidalo hru s názvem Battle: Los Angeles. Jak si asi snadno domyslí filmoví fandové, půjde o adaptaci stejnojmenného nadcházejícího sci-fi akčního snímku, který do kin přijde letos v březnu.

Hráče prý v roli člena zvláštního komanda pod seržantem Nantsem čeká spousta nebezpečných misí na válečné frontě, která se rozkládá napříč metropolemi zdevastovanými soubojem lidí a mimozemšťanů.

Jak napovídá název snímku, nejtěžší souboje se odehrávají v americké metropoli L.A., kde se v době mimozemské invaze soustřeďuje elitní jednotka americké armády. Z původně ambiciózního plánu na prolomení nepřátelské ofenzivy se brzy stane dobrodružství a boj o holé přežití. Vývojáři slibují spoustu filmových efektů a kvalitní grafické zpracování.

Podle informací 1C by hra měla vyjít 11. března, tedy přímo v den premiéry filmu, a titul má mít na starost studio Saber Interactive. Distributorem je Konami, hra bude šířena jen digitální distribucí - tzn. Steam, PlayStation Network, Xbox Live.

About the Author

Levis

Contributor

Comments