If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O čem bude příběh Armored Core 6?

Doplňující popisek.

V noci ze čtvrtek na pátek jsme informovali o oficiálním termínu Armored Core 6, prvním sestřihu z hraní a obrázcích.

Později na to domácí distributor Cenega Czech navázal s oficiálním popiskem hry.

Na vzdálené planetě Rubikon 3 byla objevena nová záhadná látka zvaná "coral". Očekávalo se, že tato látka jako zdroj energie výrazně posílí technologické a komunikační schopnosti lidstva. Místo toho způsobila katastrofu, která planetu a okolní hvězdy pohltila v plamenech a bouřích a vytvořila Hořící hvězdnou soustavu. Téměř o půl století později se coral znovu objevil na planetě Rubikon 3, která je nyní kontaminovaná a uzavřená v důsledku katastrofy. Mimozemské korporace a odbojové skupiny bojují o kontrolu nad touto látkou. Hráč infiltruje Rubicon jako nezávislý žoldák a ocitá se v boji o látku s korporacemi a dalšími frakcemi.

Armored Core 6 Fires of Rubicon, který obsahuje vysoce mobilní a dobře přizpůsobitelné mecha roboty, postaví hráče do rychlých bitev, v nichž mohou plně využívat útočné i obranné manévry na zemi i ve vzduchu k překonání nepřátel. Aby se hráči stali nejúspěšnějším a nejvýnosnějším žoldákem, musí zvládnout rychle se měnící bojové vzdálenosti, využívat prostředí k ochrannému krytí a všesměrové souboje k překonání náročných nepřátel a situací.

Tato akční hra od společností FromSoftware a Bandai Namco Europe S.A.S. vyjde celosvětově 25. srpna. Kombinuje 25 let zkušeností s vývojem série Armored Core a akčních her ze série Elden Ring a Dark Souls, je plná mechové akce, včetně rychlých bitev, důkladného přizpůsobení a napínavých soubojů s bossy. Hra vyjde na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostřednictvím služby Steam a je již k dispozici k předobjednání u vybraných prodejců.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments