If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O české verzi Kobra 11: Highway Nights

Obsazení rolí korespoduje s TV seriálem.

Domácí vydavatel TopQer s.r.o. (dříve TopCD / US Action) dnes zveřejnil informace o uvedení automobilové akce Kobra 11: Highway Nights na českém a slovenském trhu.

"Natáčení hlasů do hry se právě odehrává v pražském studiu Zdeňka Mahdala a obsazení rolí bude naprosto korespondovat s TV seriálem," řekl produktový a lokalizační manažer Martin Válek.

TopQer se prý nyní snaží domluvit se zahraničním distributorem, aby na médiu ponechal i původní zvuk. Aby si český zákazník mohl vybrat mezi anglickou a českou řečí, případně pouze titulky. Jestli budou v jednáních úspěšní, to se teprve uvidí.

Kobra 11: Highway Nights, která v zahraničí vyšla před Vánocemi 2009, se u nás objeví 10. května. PC verze bude stát 599 Kč a X360 verze 999 Kč.

Hra slibuje přinést opět čistou adrenalinovou akci na 200 kilometrech dálnic a silnic, k nimž ještě připočítejte 32 kilometrů volného území k ježdění (ve dne i v noci). Na motivy populárního německého seriálu budete plnit více než 70 misí. Vylepšena má být jízdní fyzika vozů, kterých tu potkáte na 40 druhů - od policejních zásahových aut, přes letištní hasičské vozy, až po našlapané trojkolky.

Comments