If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O Halo 6 ještě dlouho nic neuslyšíme

Osvětlující blog.

Nakousl to už xboxový boss v interview pro Eurogamer, o absenci Master Chiefa na výstavě se vědělo dopředu, přesto se stále našli tací, kteří požadovali hlubší vysvětleni.

343 Industries se jim rozhodli vyhovět a na Halo Waypoint trochu více rozvedli, proč o Halo 6 (Alza.cz) hned tak něco neuslyšíme.

"Někteří fandové doufali, že aspoň přijdeme s teaserem. Jiní byli zklamaní, že se nechystá remaster série pro nejnovější Xbox. Vzduchem létalo hodně rozčarování, že na E3 konferenci Halo absentovalo," uvědomují si dobře tvůrci.

Považují proto za nutné zdůraznit, že o Halo 6 se nedozvíte nic ani na srpnovém Gamescomu, ani na PAX. Nemáte si prý dělat plané naděje, že by se něco takového objevilo. Ještě prý uteče spousta voda, než se o příští hře začne mluvit.

"Věřte nám, že až roztáhneme pomyslný závěs, určitě se o tom dozvíte, ale rozhodně to nebude v brzké době," varují 343, dle čehož to vypadá, že možná netuší, kam se mají se sérií dál vydat. Co jiného mít jako vlajkovou exkluzivitu pro start Xbox One X než právě nové velké Halo?

Comments