If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Názorně o možnostech voleb v Mad Max

Jak přepadnete konvoj?

Podobně jako třeba Just Cause 3, i postapokalyptická akce s vozidly si připravila video, které chce podtrhnout variabilitu v řešení nastalých herních situací i občasnou šílenost veškerého dění.

Jak přepadnete konvoj? Vsadíte na hrubou sílu a narážení do nepřátel? Budete preferovat upgrady auta s bodáky na pneumatikách a raketomet, který z ostatních udělá hořící koule? Nebo zvolíte nějaký bláznivější postup, jako je skok z nejbližší skály, přemety ve vzduchu a přichycení protivníků vystřelovacím hákem? Pravda, vypadá to vše na první pohled dost podobně a v té rychlosti ani tolik nezáleží na tom, co chcete, jako spíš co se zrovna naskytne.

Dalším ukázaným příkladem je moment, kdy potřebujete snížit dohled nepřítele z jeho základny: buď na dálku odstřelovačkou sejmete hlídky, nebo se stanete kreativními a najedete do věže autem. Poslední situací ze hry je zničení katapultu, jehož části lze zničit různými způsoby.

Mad Max vyjde pro PC, PS4 a X1 už 1. září (rezervovat na Alza.cz a dostat dárek). Nepřehlédněte včerejších 80 minut z hraní vývojářů.

Comments