If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O příběhu a postavách Call of Duty: Infinite Warfare

Info z Comic-Conu.

Na víkendovém Comic-Conu v San Diegu měli přednášku Infinity Ward, kteří tam povídali o příběhu v letošním Call of Duty (Alza.cz). Ten bude hlavní novinkou, protože má být hodně o vůdcovství, odpovědnosti a postavách. V roli kapitána Reyese, vojáka první vlny pro speciální operace, budete řídit Retribution, jednu z posledních zbývajících lodí obyvatel Země. Nová, dosud neviděná cutscéna z příběhu:

Úhlavním nepřítelem ve hře bude Settlement Defense Front (SDF), kteří už pobývají ve vesmíru dlouho, takže se odloučili od základních principů lidské civilizace a řeší věci vlastním způsobem, až se tím stali protivníkem Země a jejích obyvatel. Nezbývá tedy než abyste se vypravili do vesmíru a pokusili se je zničit v bitvě.

Hvězda seriálu Hra o trůny, Kit Harington, ztvární admirála SDF, který se dozví o vaší misi a bude vás tak pronásledovat s jeho největší ozbrojenou flotilou. V SDF jinak všichni pevně věří přesvědčení, že Země je špatná a rádi by zlikvidovali veškeré její lodě, v čele s Retribution. Dle Haringtona má v sobě jeho postava určité prvky diktátora, má pocit, že může ovládat celou rasu lidí a že je k tomu oprávněn. Je to prý šílenec, ale natáčení si herec prý užil.

Níže se můžete podívat i na další postavy, které při hraní Call of Duty potkáte: Nora Salter (Gray Hyder), partnerka Reyese, jehož povýšení trochu nabouralo jejich vztah. Ethan zase je umělý humanoid přidělený Reyesovi (dabuje Jeffrey Nordling), který má smysl pro humor a bojuje po jeho boku, ale někteří s tím mají problém. A konečně seržant Omar (hraje David Harewood) je typickým vojákem ze staré školy, který je velmi loajální a bude bojovat kdekoli, nehledě na místo a souvislosti.

Celou hodinovou přednášku z Comic-Conu najdete tady:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments