If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O režimu kariéry v Tennis World Tour

Jak se stát nejlepším na světě?

Bigben Interactive dnes odpoledne publikovali nový trailer o kariéře z květnového tenisu Tennis World Tour (Alza.cz) pro PC i konzole.

Cílem v ní samozřejmě bude, aby se stali tím nejlepším tenistou na světě. Dokážete to jen tehdy, když se naučíte správně řídit svůj rozvrh i formu. Budete se moci zapojit do exhibičních zápasů či do turnajů, nebo trénovat, případně odpočívat. Vaše volby v tomto směru mají mít zásadní důsledky na vaši kariéru. Pokud si třeba naplánujete příliš utkání za sebou nebo budete únavně cestovat kolem zeměkoule, skolí vás únava a bude to mít dopad na vaši výkonnost, i tu bude vyšší riziko zranění.

Nejlepší strategií má být najít správné vyvážení, vítězit v turnajích, získávat kredity, abyste mohli zaměstnant pomocný personál, koupit si lepší výbavu a dovolit si zaplatit vstupné na prestižnější turnaje. Jakmile se ocitnete na vrcholu, kariéra tím neskončí, protože vám hra předhodí specifické úkoly, jako je třeba vyhrát čtyři Grand Slamy, zůstat neporažen po celou sezónu a další. Celkově má jít o unikátní zážitek, který se podobá kariéře skutečných profesionálních tenistů.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments