If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O sandboxovém blbnutí Just Cause 4 ve světě Solis

Dosud největší lákadlo.

Tohle je zdaleka nejlepší video lákající na prosincové Just Cause 4 (Alza.cz), které zvedá jeho akcie závratně vysoko.

V sedmi minutách vám předvede herní svět Solis, který je složen ze čtyř úplně odlišných prostředí (jak čtyři různé hry): neprostupný deštný prales Jižní Ameriky (největší oblast ve hře, s tropickým klimatem, vlhkostí a častými bouřkami), poklidné pastviny a farmami jako ve skutečné Argentině (nejvíce zalidněná část mapy s městy, ale také s tornády), poušť (nejmenší oblast, mix písečných dun se skalami) a zasněžené kopce inspirované pohořím Andy. Každé prostředí prý dost ovlivní to, jakým způsobem hrajete, a má mít spoustu vertikálních příležitostí k vyblbnutí se.

Ať už jde o offroadové ježdění s malou buginou a čtyřkolkou, nebo skok s wingsuitem z vrcholku do zmrzlého, nehostinného údolí, kde mimochodem jezdí i funkční vlak po kolejích, na který lze nasednout. Můžete se tam projet i na sněžném skútru či autem po silnicích pro kochání se panoramaty, pokud tedy zrovna nepanuje extrémní počasí.

Z dřívějška je dostupný i vývojářský deníček, který je však dost nudný, snad krom slov o tom, že ignorování cílů misí hráčem nebude považováno za problém, pokud ho zaujme dělání něčeho jiného.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments