If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oba Left 4 Dead čeká nový DLC

Přídavek se chystá i pro jedničku.

Valve skutečně nelhalo, když tvrdilo, že i po vydání Left 4 Dead 2 bude stahovatelnými přídavky stále podporovat i jedničku. Teď totiž ohlásila nové DLC pro obě dvě hry.

Přídavek bude mít název The Sacrifice a podle Cheta Faliszeka z Valve, který DLC představil v pořadu GameTrailers TV, půjde o novou kampaň, jež hráči umožní znovu prožít moment, kdy původní L4D přeživší napadla krvežíznivá horda nepřátel.

V přídavku, který bude stejný pro obě hry, tak dostanete poprvé možnost hrát za původní členy party v Left 4 Dead 2. Dokonce si budete moct vybrat, která z postav bude hordou zabita - právě z toho vychází název The Sacrifice.

Není to ale zdaleka všechno. Majitelé L4D2 dostanou možnost získat aktualizovanou verzi přídavku No Mercy z první hry. Ten totiž bude součástí The Sacrifice.

Valve pro fanoušky chystá také 150stránkový komiks, rozdělený do dvou částí, který bude dokumentovat události vedoucí k tomuto DLC. Faliszek prozradil, že komiks vyjde ještě před The Sacrifice v září. Což znamená, že samotného DLC se dočkáme nejspíš až později na podzim.

The Sacrifice bude na Steamu na PC a Mac zdarma, stejně jako tomu bylo u předchozích případů. Na Xbox Live se za něj nejspíš bude muset zaplatit. Opět jako v předchozích případech.

Comments