If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Objasnění aktivace v AC Brotherhood PC

Jak bude přesně fungovat?

Když UbiSoft o Vánocích potichu zrušil požadavek na permanentní ověřování originálky při hraní Assassin's Creed 2, bojovníci proti tomuto otravnému typu protikopírovací ochrany to považovali za výhru. A skutečně, přesně rok po zavedení došlo pod nátlakem široké veřejnosti k zmírnění DRM, jak jsme psali zde.

Protože ale tato skutečnost byla mnohými lidmi mylně interpretována a UbiSoft to tehdy oficiálně příliš nerozebíral, aby neodváděl pozornost od novinek v PC verzi Bratrstva, kolegové z Bluesnews ho nyní raději požádali o objasnění.

Nebude to tak, že před každým hraním singleplayerové kampaně musíte provést aktivaci originálky Assassins Creed: Brotherhood přes internet. Toto vám stačí udělat pouze jedenkrát po prvotní instalaci hry na váš počítač. Od té doby bude už navždy přístupný offline režim, umožňující pouze hraní singleplayerové kampaně, již bez nutnosti být neustále připojen k internetu (jako v době vydání u AC2PC). Toto potvrdil i Gabriel Graziani z UbiSoftu na svém Twitteru.

Update - jak ale upozornil distributor Playman na svém Facebooku, v offline režimu se musíte rozloučit s pár funkcemi Bratrstva, kde je připojení vyžadováno - bonusové mise z předprodeje, všechny další odemknutelné bonusy, případná budoucí DLC, pravděpodobně úkoly obchodů a nabídka investic, multiplayer, funkce uPlay, přátelé, možná úspěchy atd. Všechny tyto prvky (většina už ze své online podstaty) nadále vyžadují být s hrou neustále připojeni k internetu (thx prudislav).

PC konverze Assassins Creed: Bratrstvo v češtině vyjde 18. března.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments