If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Objednávky Starcraft 2: Legacy of the Void rozjety

+ kompilace celé trilogie.

Když firma typu Blizzardu, která nemá kam pospíchat, oficiálně spustí předobjednávkovou kampaň na některou hru, znamená to, že je už velmi blízko.

Stalo se tak v noci na dnešek v případě završení sci-fi RTS trilogie Starcraft 2: Legacy of the Void. Na homepage je nabízena standardní digitální verze za 40 eur a Deluxe verze za 60 eur (s bonusovými portréty, skinem a petem pro World of Warcraft). Krabicovka za 1199 Kč či jinde za 1299 Kč je tak u nás kupodivu mírně dražší.

Co se týče termínu, tvůrci ho pořád ještě neupřesnili, jen uvádějí přelom roku 2015 a 2016, nejpozději však do 20. března 2016. Za nás bychom si tipnuli listopad, nic by mu už nemělo bránit (kromě proběhnutí veřejného betatestu pro předobjednávky a vypuštění toho prologu zdarma pro všechny) a hra už musí být v podstatě hotová. Pozitivem je, že bude fungovat samostatně, nepotřebuje dřívější díly.

Pro nováčky také Blizzard připravil kompilaci všech tří dílů Starcraft 2 ságy, tedy včetně Wings of Liberty a Heart of the Swarm. Tato Complete Collection stojí 60 eur, což se docela vyplatí.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments