If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Objevují se náznaky oznámení Hitman 5

Škádlí vývojáři fanoušky?

Opět se začíná mluvit o další hře ze série Hitman. Alespoň tedy na nejznámějším Hitman fóru www.hitmanforum.com, kde jeden ze známých uživatelů dostal od někoho pár náznaků, které možná naznačují ohlášení Hitmana 5. A do toho začal škádlit lidi i komunitní manažer IO Interactive, vývojářů série Hitman.

Nejprve se objevil obrázek krabice s koblihami, kde byl čárový kód končící červeným číslem 47. Takové označení má zabiják ze známé herní série. Obrázek byl v katalogu na filmovém festivalu v Sundance a nikdo netušil, na co se ta reklama snaží nalákat. Ale fanoušci viděli "47" a tak se dali do pátrání. Navíc podpořené komunitním manažerem IO Interactive, který je k tomu vyburcoval.

Jeden z nich napsal do společnosti, která se starala o reklamy v katalogu Sundance. Po několika hodinách mu přišla odpověď z anonymní adresy, kde bylo "zdravíme z Berliane" a tato příloha. Typické hitmanovské rukavice a scénář.

Z těchto náznaků našli fanoušci na fóru další náznaky, pak zase další a další a teď se zdá, že všechno vede k ohlášení Hitmana 5 na E3 v létě.

To by ostatně nebylo zase tak velké překvapení, protože Eurogamer se už minulé léto od důvěryhodného zdroje dozvěděl, že se na Hitmanovi 5 pracuje a hra by nejspíš měla vyjít ještě v tomto roce.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments