If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oblíbení Galové Asterix a Obelix se vrací v originálním dobrodružství, kde bude i čeština

+ sběratelská edice, bonusy k limitce.

Domácí distributor HYPE avizoval příjemnou novinku a to součástí top-down dobrodružné mlátičky bude čeština.

Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia vyjdou krabicově v češtině 27. října 2022. Limitovaná edice pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch obsahuje navíc dva aršíky samolepek a tři litografie.

Sběratelská edice v luxusní krabici pro PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch obsahuje navíc dva aršíky samolepek, tři litografie a osmnácticentimetrovou figurku Obelixe.

"Je rok 50 př. Kristem. Celá Galie je obsazena Římany... Celá? Ne! Jedna vesnice, obývaná nepoddajnými Galy, ještě stále odolává nájezdníkům…

Mezitím v Hibernii (staré to označení pro Irsko) se Keratina, dcera statečného náčelníka Irishcoffixe, právě rozhodla požádat naše slavné galské bojovníky o pomoc, neboť jejímu klanu se kamsi ztratil legendární beran se zlatými rohy. A kdo jiný se pro jeho nalezení hodí víc než právě Asterix s Obelixem?

Ponořte se do zbrusu nového originálního příběhu s dosud neviděnými postavami, hrajte za Asterixe s Obelixem a zkoumejte trojrozměrně zpracovaný svět viděný shora sami nebo v lokálním kooperativním režimu až pro čtyři hráče na jedné obrazovce. V průběhu svého dobrodružství budete muset s pomocí předmětů všeho druhu najít cestu šesti rozlehlými prostředími… a při tom jako obvykle nabančit všem Římanům, kteří se vás pokusí zastavit!"

  • Sami nebo s přáteli zkoumejte šest rozmanitých prostředí, od Galie po Hibernii, v originálním příběhu, který se nechal věrně inspirovat slavným světem našich galských hrdinů!
  • Vůbec poprvé můžete prožít dobrodružství Asterixe s Obelixem v lokální kooperaci až čtyř hráčů na jedné obrazovce!
  • Používejte umně širokou paletu předmětů, které naleznete během svého putování. Samozřejmě vám ale nic nebrání ani v klasickém mlácení dotěrných Římanů!
  • K dispozici máte nová efektní bojová komba i nové způsoby dorážení protivníků. S takovým arzenálem chvatů dozajista vyřídíte každého troufalce, který se vám připlete do cesty!
  • Díky speciálním výzvám v každé úrovni vyžadujícím um a trpělivost pro vás bude mít hra něco nového i při opakovaném hraní!
  • Vraťte se znovu do světa Asterixe a Obelixe v nádherné trojrozměrné hře viděné shora s univerzálním humorem, který osloví fanoušky série i příležitostné hráče!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments