If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsah speciálních edic Gears of War 3

Je libo sochu Marcuse?

Společnost Microsoft ve spolupráci s vývojářským studiem Epic Games dnes oznámila obsah balení a ceny limitovaných edic Gears of War 3. Speciální verze Gears of War 3 budou dvě - Limited Edition a Epic Edition.

V limitované edici bude Octus Service Medal ve speciální Octus Award krabičce. Jedná se o věrnou repliku medaile v měřítku 1:1, kterou obdržel otec Marcuse, Adam Fenix, za zásluhy při práci na Hammer of Dawn. Limitovaná edice dále nabídne exkluzivní multiplayerovou postavu Adama Fenixe – každá Octus Service Medal medaile je gravírována jedinečným Xbox Live kódem, který je jedinou cestou jak postavu Adama získat.

COG vlajka (replika vlajky vlající nad House of Sovereigns) a závěť Adama Fenixe "Last Will and Testament" jsou také součástí limitované edice. Ta má odhadovanou maloobchodní cenu 1699 Kč.

Epická edice bude oproti tomu skutečně epická. Obsahuje totiž limitovanou kolekci sochy Marcuse Fenixe – monument navržený výtvarným ředitelem Epic Games Chrisem Pernou a precizně zpracovaný řemeslníky z dílny Triforce. Socha váží 1,7 kg a na výšku má 285 mm.

Další specialitkou epické edice bude The Art and Design of Gears of War – spisovatel Tom Bisell nabídne ve své 96 stránkové příručce utajované informace ze zákulisí vývoje, rozhovory, fotografie, koncepční výtvarné návrhy a spoustu dalšího materiálu přímo z vývojářského studia Epic Games.

A na závěr ještě Infected Omen Weapon Pack – limitovaná kolekce vzhledu základních zbraní v multiplayeru (Lancer, Retro Lancer, Hammerburst, Sawed-off Shotgun a Gnasher Shotgun). K tomu všemu bude Epic edice obsahovat vše, co má i limitovaná edice. Odhadovaná maloobchodní cena Epic edice je 2999 Kč.

Miloš Bohoněk nedávno testoval betu Gears of War 3, jeho dojmy si můžete přečíst zde.

Odhalení Epic Edition s komentářem.
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments