If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsidian by rád udělal Alpha Protocol 2

Byl by lepší, ale nedělá se na něm.

Feargus Urquhart, šéf Obsidianu, který vytvořil Alpha Protocol, se nechal slyšet, že by velice rádi začali pracovat na dvojce.

Britský časopis Play se ho zeptal na to, jak reagoval na kritiku jejich špionážní RPG. "V té hře byly věci, které jsme mohli udělat lépe. Mluvili jsme o tom, že krycí systém nebyl zrovna nejlepší. Bylo by to lepší bez krycího systému a my jsme se mohli soustředit na jiné věci? Ale je tam i pár věcí, které jsme udělali skvěle - příběh, postavy, větvení vyprávění."

Také se při propagaci Alpha Protocol poučili, protože podle nich nebyla nejlepší. Spousta hráčů podle Urquharta očekávala něco jiného, než byl výsledek, což bylo důsledkem špatné marketingové kampaně. A kdyby měl možnost znovu tuto sérii oprášit, šel by do toho? "Samozřejmě. Neděláme na Alpha Protocol 2, ale rád bych na té hře pracoval. Můžeme tu hru udělat mnohem lepší," říká.

Problém ale asi bude v tom, že když se jednička neprodávala příliš slavně, asi se jen stěží najde někdo, kdo by chtěl financovat nákladnou RPG sérii, která nemá příliš mnoho fanoušků.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alpha Protocol

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments