If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsidian dělají na akčním RPG pro XBLA

Také nápad na temného Pána prstenů.

Obsidian, tedy společnost, která stojí za Alpha Protocol a Fallout: New Vegas, rozhodně nezahálí. Podle svých slov mají rozpracováno hned několik projektů a k některým se alespoň ve stručnosti také vyjádřili.

Především prozradili, že dělají na akční RPG hře exkluzivně pro Xbox Live. "Vyjít by měla v prvním kvartálu příštího roku. Bude to akční RPG zaměřená na zábavu, ale nebude podobná Dungeon Siege. Bude dost odlišná, bude mít jiný žánr a také jiný pohled kamery," prozradil Feargus Urquhart, šéf Obsidianu. Společnost totiž pracuje v současnosti také na Dungeon Siege III.

Urquhart řekl, že mají také "skvělý nápad pro nový herní svět" - fantasy hru s názvem Defiance. "Snažíme se ten nápad prodat studiím. Jde o fantasy svět, ve kterém v podstatě Sauron zvítězil. V Hobitíně se nikdo neraduje, prsten se nepodařilo hodit do ohně a všichni hobiti jsou mrtví. Doufáme, že se to nějakému vydavateli zalíbí."

Obsidian také dělá na pokračování nějaké hodně známé herní série a odhalení tohoto projektu bude v létě. Nejspíš na E3. "Až se lidé dozví, o co jde, budou všichni říkat, že jsme to museli vzít. Budou říkat, že kdyby byli vývojáři a někdo jim to nabídl, hned by po tom skočili." Tajuplně mlží Urquart.

Tagged With

Comments