If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsidian oznámil tankovou F2P MMO Armored Warfare

Konkurence World of Tanks a War Thunder?

Kdepak, žádný KoTOR 3 ani Alpha Protocol 2, což ostatně ani nezáleží na něm, nýbrž něco úplně jiného, s čím studio dosud nemá žádné zkušenosti. Na rozdíl od fantasy RPG jako Project Eternity z Kickstarteru, které zrovna v nezvyklém tahu našlo i tradičního vydavatele krabicovky v Paradox Entertainment (byť se dušuje, že do podoby crowdfundingového projektu nebude vůbec mluvit a jen zafinancuje marketing i uvedením hry na pulty obchodů).

Obsidian v noci na dnešek na GDC představil masivně multiplayerovou vojenskou hru s názvem Armored Warfare, která se točí kolem tanků. Bude šířena formou Free-2-Play za pomoci sítě My.com a poběží na CryEngine.

Hráči usednou podobně jako ve World of Tanks či War Thunder v kokpitu těžké bojové techniky současných armád, včetně dělostřelectva a jiných strojů války s vysokou destruktivní silou, aby si to rozdali v kooperativní kampani či týmových bitvách online.

Postupem hraní se bude vše zlepšovat, což klasicky půjde volitelně urychlit mikrotransakcemi, byť o nich zatím neznáme detaily. V tuto chvíli se teprve dá zaregistrovat na homepage pro nadcházející betatest.

Tagged With

Comments