If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsidian potvrdil novou licencovanou hru

Že by ty Knights of the Old Republic III?

Pamatujete na zářijové spekulace o Star Wars: Knights of the Old Republic 3? Teď se objevilo něco, co by s nimi mohlo úzce souviset, ale samozřejmě také nemuselo.

Z prezentace Digital Development Managment, společnosti zabývající se zprostředkováním jednání mezi vývojáři a vydavateli či sháněním pracovních sil, totiž vyplynula zajímavá novinka. Obsidian prý pracují na nové hře založené na "přední sérii animovaného filmu". Postřehl to Joystiq.

Bližší konkrétní informace, co tou hrou má být ani jestli se tím myslí Hvězdné války, nejsou k dispozici. Avšak již dříve se nechal slyšet zakladatel Obsidianu, že pracují na nějaké ještě neoznámené hře, která vychází z licence.

"Až o ní lidé uslyší, řeknou nám, že jsme to museli udělat a že nebylo nad čím váhat, protože pokud by takovou nabídku dostal kdokoli, šel by ihned do toho," naznačoval Feargus Urquhart. Z čtení mezi řádky tak nějak vyplývá, že by mohlo jít o pokračování něčeho, s čím už dříve měli co dočinění. A to perfektně sedí na Knights of the Old Republic...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Fallout: New Vegas

iOS, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments