Skip to main content

Očekáváme: Druhý prodloužený víkend v řadě

Ani tentokrát nebudete "trpět" bez aktualizací.

Před námi je druhý prodloužený víkend za sebou, kdy spousta lidí od distributorů nebo kolegové z ostatních poboček Eurogamer Network čerpají těžce vydřenou dovolenou, aby nabrali síly před silným květnem a výstavou E3 (okolo které se teď na pozadí řeší spousta věcí). Na rozdíl od toho minulého nebude tak slunečný a protože nepředpokládáme takové výkyvy v návštěvnosti, schovali jsme si na něj obsah, který by mohl zaujmout (samozřejmě vedle zpravodajství či trailerů).

V jeden víkendový den to bude Milošův rozhovor s Michaelem Rüvem, výkonným ředitelem Piranha Bytes, a Björnem Pankratzem, projektovým šéfem Risen 2. Ptal se na fungování studia, jeho historii, vzpomínky na první Gothic, plány do budoucna i jestli si teď mohli dovolit vypnout.

Druhý den víkendu publikujeme videodojmy z Guild Wars 2 (které už chvíli byly online v nekompletní verzi kvůli technické závadě). Martin Frey v nich okomentuje 25 minut z jeho hraní úvodu bety této fantasy onlinovky NCSoftu s tvorbou postavy, skupinový boj s bossem, představí stylové 2D/3D rozhovory a nakonec ukáže také část lidského hlavního města.

Čas bychom si snad v době "volna" konečně měli najít (tento text budiž závazkem! :) na videospeciál o nejočekávanějších hrách května a střihy: exkluzivní videoreportáže o Memento Mori 2 a hlavně podcastů - ačkoli zatím nejsme rozhodnuti, jestli upřednostníme běžný díl o novinkách/co hrajeme nebo některý ze speciálů (např. ten včerejší s Jakubem Dvorským z Amanita Design, který toho prozradil hodně zajímavého nejen o Botanicule).

Pokud to opět nepřekazí odhalení Black Ops 3 nebo Skyrimu 2, začátek týdne by měl patřit závodům Ridge Racer Unbounded. S nimi Marek Beniač strávil dobrých pár týdnů a i díky mnoha patchům mohl proniknout hluboko do jejich nitra, aby zjistil, že vlastně jde o povedenou hru (navzdory všem těm negativním recenzím jinde), i s ohledem na editor a destrukcí, kterou v tomto žánru běžně nezažijete.

Na připravované soutěže o Risen 2, Zaklínače 2 v Rozšířené edici či Trials Evolution, na textové dojmy z Guild Wars 2, videodojmy z Counter-Strike: Global Offensive, něco k Diablu 3 nebo 2. část tipů pro Risen 2 se asi dostane až v průběhu příštího týdne.

Read this next