If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Záznam přednášek z prvního dne Eurogamer Expo

Mohli jste se dívat na Forza 5, Xbox One či Killzone.

Aktualizace - vzhledem k technickým problémům jsou dočasně nedostupné záznamy úvodních dvou přednášek o Xbox One a Forza 5.

Dnes v poledne v Londýně startuje přední herní veletrh Eurogamer Expo pořádaný naší britskou centrálou, který bude se 70 tisíci návštěvníky tím druhým největším v Evropě. Můžete se ho pohodlně zúčastnit, aniž byste museli cestovat přes kanál nebo shánět vstupenky, které jsou beztak už měsíc beznadějně vyprodané.

Od čtvrtka až do neděle totiž budeme z EG Expo živě vysílat všechny přednášky slavných osobností nebo prezentace mnoha her chystaných na Vánoce nebo až na příští rok. Každá by měla trvat zhruba 30-45 minut a očekává se mezi nimi řada světových premiér..

Konat se opět budou v horním sálu londýnského výstaviště Earl's Court, kam se vejde zhruba 500 fanoušků, kteří svými spontánními reakcemi a zapálenými otázkami na účinkující dokáží vytvořit mnohdy lepší atmosféru než na předváděčkách na E3 či Gamescomu, což jsme si vloni osobně ověřili při sezení v první řadě hned u pultíku. Letos navíc o nic nepřijdete, tvůrci už asi nemají co tajit a využili Expo jako vhodnou příležitost pro oznámení nových vlastností svých her.

Šnůru livestreamů ve čtvrtek ve 13:00 nezačne nikdo menší než korporátní viceprezident Microsoftu Phil Harrison, který vám exkluzivně odprezentuje konzoli Xbox One:

Od 14:00 na to dnes naváže vedoucí studia Turn10 Dan Greenawalt, který předvede Forza Motorsport 5 a vše, co souvisí s přechodem této závodní série na Xbox One:

Když od 15:00 vynecháme indie záležitost Velocity 2X, která s Velocity 2X během roku ušla cestu z PS Minis až na PS4, rozhodně si nenechte ujít od 16:00 našeho času povídání o pokroku Killzone: Shadow Fall od designérů z Guerrilla Games:

Potom nám v 17:00 ArenaNet představí nový herní obsah do Guild Wars 2:

A konečně v 18:00 čtvrteční program přednášek uzavře pohled na survival horor The Evil Within od Bethesdy:

Pokud byste některý livestream minuli, není třeba smutnit, protože krátce po skončení budou všechny zpětně přehratelné ze záznamu. V pátek odpoledne na to navážeme s živými přenosy z EG Expo přednášek např. o Beyond, Dying Light či next-gen verze FIFA 14, v sobotu o Zaklínači 3 (!), Watch Dogs či Batman: Arkham Origins, a v neděli např. o Thiefovi, Murdered: Soul Suspect, Molyneuxově Projectu Godus nebo budoucnosti androidí konzole Ouya. Přejeme příjemné zážitky.

Tagged With

Comments