If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Živě jsme zde vysílali God of War: Ascension

90 minut z našeho rozehrání zítřejší rubačky na PS3.

Na zítra vycházející rubačku God of War: Ascension exkluzivně pro PlayStation 3 se dá dívat dvěma úhly pohledu. Skalní fanoušci série budou rádi za to, že po třech letech dostávají další porci víceméně toho samého, co mají rádi,plus multiplayer. Kdežto náročnější a zmlsanější hráči si mohou stěžovat na nedostatek inovací, což částečně reprezentovala i známka 7/10 v ranní recenzi.

Na kterou stranu se s názorem přikloníte vy? To může pomoci rozseknout, tentokrát opravdu doslova, dnešní večerní vysílání. Redaktor Eurogameru Ian Highton bude od 18:00 živě streamovat a komentovat své hraní úvodních přibližně 90 minut singleplayerové kampaně finální verze God of War: Ascension. Pozor na spoilery.

Vysílání proběhne na této stránce prostřednictvím YouTube, které je k tomuto účelu průmyslovým standardem, je kompatibilní se všemi myslitelnými přijímacími zařízeními a na rozdíl od jiných systémů je na něj spolehnutí. Po skončení livestreamu zde najdete i záznam.

Budeme se těšit na vaše ohlasy, jestli o takový obsah čerpající z fenoménu Let's Play máte zájem nebo zda raději preferujete dosavadní "okamžité" videodojmy (např. brzy z Arma 3 alfy), ve kterých můžete libovolně přeskakovat na pozdější části a nejste fixováni pevným časem konání živého vysílání.

Comments