If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Saints Row 3 později, Red Faction dříve

Od THQ méně áčkových her.

Společnost THQ oznámila, jak bude vypadat jejich fiskální rok 2011 (duben 2010 - březen 2011). V této době podle nich dostanou hráči další díl Red Faction a stejně tak FPS Homefront. Pokračování Red Faction bude poprvé představeno na červnovém E3. U Homefront jsme dosud počítali spíš s letošními Vánocemi.

Dalšími velkými novinkami je, že Saints Row 3 a Warhammer: Space Marine vyjdou až po dubnu 2011, což je později, než se dosud očekávalo. Společnost jim bude dělat pokračování Darksiders, úspěšných komerčně i u kritiků.

Během konference pro investory prozradil ředitel THQ Brian Farrell, že ročně budou vydávat pouze jeden nebo dva velké tituly pro hardcore hráče. A že se budou hodně soustředit na sérii Darksiders a bojové UFC hry (těch se prodalo 3,5 milionu kusů, takže není ani divu). UFC Undisputed 2010, která vyjde v květnu, bude obsahovat multiplayer s několika novými módy a také větší šíři bojových stylů.

THQ se také bude více než doposud soustředit převážně na konzole, protože ty jim podle jeho slov přinášejí mnohem více peněz (to zjistili rychle...).

Vývojářská studia Juice Games (tvůrci závodů Juiced) a Rainbow Studios se zaměří na tvorbu her určených pro digitální distribuci a přejmenují se na THQ Digital Studios Warrington a THQ Digital Studios Phoenix.

První hry od nich by měly začít vycházet ve fiskálním roce 2011 na všechny digitální platformy (včetně přenosných přístrojů). Digitální cestou se budou distribuovat jednak originální hry, ale také hry vycházející z jiných sérií THQ.

Comments