If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Od tvůrců Walking Dead přijde The Wolf Among Us

Komiksová pohádková detektivka ve stejném stylu.

Zatímco first-person survival akce Walking Dead: Survival Instinct (nedělní recenze, 3/10) slaví na trhu úspěch a stala se třetí nejprodávanější hrou v Británii za minulý týden, což po Aliens opět dokazuje, že recenze nemají na prodejnost licencovaných krabicovek masám valný vliv, autoři stejnojmenné adventurní série z Telltale Games přiblížili svůj nový projekt.

Vědělo se, že bude vycházet z událostí před komiksovou sérií Fables od DC, která je předlohou, ale název prozradili až nyní: The Wolf Among Us. Vžijete se v ní do kůže detektiva Bigb Wolfa, který byl deportován do New Yorku a tam má v tajné komunitě za úkol, aby pohádkové kreatury zůstaly nespatřeny naším světem.

Podle slov šéfa vývojářů bude i tato hra věrná tomu, co lidé na jejich epizodických adventurách milují - komplexnost jednotlivých ikonických charakterů v příběhově bohatém univerzu s evolucí oceňovaného systému svobodného rozhodování a následných konsekvencí svých činů.

The Wolf Among Us vyjde letos v létě pro PC, PS3, X360 a Maca, čili dříve než na podzim slíbená druhá řada Walking Dead. Zatím je ze hry venku jediný artwork:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments