If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odbyt Battlefield 1 je větší než Battlefield 4 a Hardline dohromady

+ první patch venku.

Odvaha EA riskovat se zasazením do neokoukaného období historie byla poprávu odměněna. Zákazníci jejich snahy ocenili vyšším zájmem než u minulých dílů.

Ve Velké Británii se za úvodní dny prodalo více kusů krabicovek Battlefield 1 (Alza.cz) než předtím Battlefield 4 a Battlefield: Hardline dohromady (!). Vyplynulo to z dat od tamního auditora GfK.

Když navíc vezmete v úvahu, že digitální verze BF1 se určitě muselo prodat mnohem více než předchůdců před x lety, jedná se o mimořádně úspěšný start. Vděčí za to zřejmě hodně nasbíraným předobjednávkám po dechberoucích trailerech.

Na druhém místě britského žebříčku figuruje odsunutá FIFA, zatímco Mafia 3 je na bronzové příčce. Až pak následují Gears of War 4, Batman: Return to Arkham, WWE 2K17 a Rise of the Tomb Raider. Krabicovka Civilization VI debutuje až na 15. místě, patrně kvůli převažujícímu zájmu o digitálku.

EA a DICE dnes jinak vypustili další patch pro BF1, který má označení 1.02 a vyžaduje download 2,4 GB souboru. Seznam změn v němčině zde. Čtěte také: recenze multiplayeru, recenze singleplayeru.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments