If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oddechová simulace pošťačky u amerických jezer z 80. let

Oznámena hra Lake + trailer.

Taková pohodová a oddechová hra v dnešním uspěchaném světě určitě padne mnohým do noty, podobně jako třeba Firewatch.

V nově oznámeném Lake budete hrát za pošťačku jménem Meredith Weiss, která se po kariéře ve městě vrací do malé oblasti na břehu jezera ve státu Oregon na americkém severozápadě.

Budete tedy řídit menší dodávku se zásilkami a dopisy po otevřeném světě (jednoduchý simulátor řízení) a zároveň občas poklábosíte s jeho obyvateli v příběhové point and click adventuře.

V poklidné atmosféře si užijete krás přírodních lokací trochu jak z Alan Wake, když něco doručíte například do chatiček v lesích, do přístavu s báječným výhledem na hory nebo do jiných hezkých míst.

Debutový trailer:

Autoři Lake prezentují jako "odpočinek od současného neustále propojeného světa, kdy nikdy nejste úplně sami", tzn. chtějí těžit z před-digitálního období 80. let minulého století, kdy ještě nebyly sociální sítě ani rychlý internet.

Aby vás hra nijak nestresovala, budete dokonce moci napravit své chyby v interaktivním vyprávění, snahou tvůrců zkrátka je, ať si to naplno užijete a nemusíte se ničeho obávat. Každý hráč zažije trochu jiný průchod příběhem díky jeho větvení. Vydání je plánováno na konec letošního roku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments