If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalen další XCOM: Enemy Within

Co se o něm zatím ví?

Že se chystá pokračování úspěšné loňské strategie XCOM: Enemy Unknown, víme už od března z teaseru na veletrhu PAX East.

Oznámení této nové hry je patrně na spadnutí a měla by se jmenovat XCOM: Enemy Within. Tedy poněkud matoucí název vzhledem k podobnému akčnímu hororu The Evil Within od Bethesdy.

Alespoň to vyplývá z objevených záznamů v databázi Steamu i na stránkách jihokorejské ratingové organizace. Podle ní má hra vyjít pro PC, PS3 a X360.

V tuto chvíli nevíme, jestli to bude plnohodnotné pokračování tahové strategie, což je pravděpodobnější, protože v teaseru Firaxis mluvili o "velkém projektu". Na datadisk či odbočku to nevypadá, a konverze na mobily už nedávno vyšla.

Vydavatel 2K Games to zatím nechtěl potvrdit ani vyvrátit. Pouze odkázal na nějaké plánované oznámení koncem srpna, kdy se koná německý veletrh Gamescom, který by k něčemu takovému mohl být vhodným místem, i v souvislosti s uvedením příbuzné third-person střílečky The Bureau z téhož světa zmítaného mimozemskou invazí.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments