If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalen příběhový režim The Long Dark

O čem bude?

Budete hrát buď za pilota Willa Mackenzieho nebo doktorku Astrid Greenwoodovou ve snaze přežít události tzv. First Flare. Zhruba třicet procent tohoto chystaného příběhového režimu The Long Dark se bude odehrávat v nových oblastech a dosavadní permanentní smrt bude nahrazena systémem ukládání pozic.

"Úspěch ve fázi Early Access a přes 75 vydaných updatů pro sandbox mód nás přesvědčily, že tady existuje publikum pro více promyšlený survival zážitek. Zdroje, které jsme takto získali, investujeme zpět do hry, aby naplnila naše ambice ve vyprávění příběhů," uvedli tvůrci ze studia Hinterland.

Prosincový update pro Sandbox přidá také nový region nazvaný Timberwolf Mountain, kde budete lézt po laně, dále log mapující vaše přežívání, obrazovku se statistikami a další věci.

První epizoda příběhového módu pak vyjde na jaře 2016 a zabaví na 3-4 hodiny. Následné epizody toto číslo zvětší na celkových 10-12 hodin. Nyní The Long Dark stojí 20 eur a majitelé (i dřívější podporovatelé na Kickstarteru) mají nárok i na zmíněné rozšíření, na jaře se ovšem cena zvýší.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles