If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Crysis 3 je na spadnutí

Prokecl ho jak Origin, tak švédský časopis.

Skandinávský magazín Game Reactor má s EA dlouhodobě nadstandardní vztahy, takže mu předčasně dovolili zveřejnit docela prozrazující upoutávku na své příští číslo, které má přijít na stánky už příští týden.

Název hry v teaseru sice vyslovit nesměl, ale vypadá to jednoznačně na Crysis 3. Jak podle vzorce typického pro sérii Crysis (viz levý horní roh), tak na pozadí ruinami zřejmě New Yorku, který byl zničen v závěru dvojky.

Ještě jasnější je vše po čerstvém nálezu na Originu. Někoho z NeoGAFu napadlo dát tam Crysis 3 do vyhledávače a překvapivě mu vyjely hned tři záznamy o hře pro PC a X360, včetně náhledu budoucí krabičky v nízkém rozlišení.

Na té je hrdina série v tradičním nanosuitu a v ruce drží něco, co působí jako futuristická verze luku. Za ním jsou mlhavě vidět obrysy věže nebo věžáků (že by Big Ben nebo Empire State Building?), což by mohlo signalizovat, že třetí díl může být k nelibosti mnohých opět zasazen do městského prostředí a nikoli do džungle jako jednička či série Far Cry započatá Crytekem.

Že Crysis 3 v nabídce Originu už v jednu chvíli bylo (rovněž i pro PS3), potvrdil také strýček Google, jak si všimli kolegové z německého Eurogameru, kteří pořídili následující důkaz. Nyní už odkaz z vyhledávače přesměrovává jen na hlavní stránku obchodu EA, ale stopy se úplně zamést nepodařilo:

UPDATE - objevily se dva dodatečné artworky ve vyšší kvalitě:

UPDATE 2 - unikly další drobky o náplni hry, včetně prvního obrázku.

Comments