If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení druhého balíčku pro Black Ops

A stojíte o slevu základní hry o 50 procent?

Australská pobočka obchodního řetězce GAME (mimochodem, dosti předražená) má na svědomí únik informací o ještě neohlášeném druhém balíčku pro Call of Duty: Black Ops. Vyplynulo to z jejího digitálního letáku, který byl krátce po objevení odstraněn.

Má se jmenovat Escalation a vyjít 3. května nejprve pro Xbox 360, díky dohodě Microsoftu a Activision. PS3 a PC verze u minulého First Strike DLC následovaly s měsíčním zpožděním.

Stejně jako jiné přídavné balíčky pro multiplayer, nabídne tento celkem pět nových map. Z názvů si jistě odvodíte, o co v nich půjde: Seize the Zoo, Take the Hotel, Secure the Convoy, Raid the Stockpile a Survive the Call of the Dead. Cena dodatku zatím není známa, ten předešlý stál 1200 Microsoft Points.

V souvislosti s Call of Duty: Black Ops nelze opomenout dnešní nabídku obchodu Xzone, který zkouší experiment po vzoru slevových serverů. Pokud alespoň 500 lidí klikne na LÍBÍ SE MI na Facebooku, zlevní PC verzi tohoto hitu ze současných 1099 Kč na 599 Kč. Nyní po zveřejnění akce, je to k večeru zatím na čísle 230 (z celkových 11 tisíc fanoušků Xzone na FB). Stojí tedy ještě vůbec někdo o takovou slevu nebo už všichni tuhle hru mají z dřívějška? :)

Comments