If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení FIFA 12

První střípky informací o novém fotbalu od EA.

Únorové číslo amerického OPM přinese exkluzivní odhalení fotbalového simulátoru FIFA 12 od EA. Autoři se prý znovu chtějí trumfnout co do počtu přidaných změn a oproti loňskému ročníku slibují "plný nákupní vozík novinek".

"Myslím, že ve FIFA 11 se nám mimořádně povedla funkce Personality Plus, ale třeba fungování týmové AI už na tom bylo hůř," cituje časopis producenta hry Davida Ruttera ze studia EA Canada.

"Tým si třeba nevšiml, když se na hřišti pohyboval Peter Crouch. Kdyby ho zaregistrovali, mohli ze zálohy začít posílat vysoké míče a tak se Crouche zbavit," uvádí Rutter jako příklad toho, co budete moci svým hráčům naordinovat v novém dílu.

Producent také slibuje, že FIFA 12 nějak vyřeší rušivé loadovací obrazovky nebo že si poradí s přednastavenými sety pohybů. "Frustruje mě, když nemůžu rychle vhodit míč nebo si okamžitě vybrat svoje favority na přímý volný kop. Ve způsobu, jakým hra doposud řešila tyhle situace, jsme pořád ještě trochu zaostalí."

EA Canada prý také novému dílu chtějí vdechnout trochu víc emocí. "Mám na mysli ty případy, kdy třeba vytrejdovaný hráč navštíví svůj bývalý domovský stadión, jeho někdejší spoluhráči vůči němu začnou hrát agresivněji a tribuny budou řvát celý zápas."

Jsou to zatím jen drobnosti, ale alespoň že EA neusínají na vavřínech. Co si od nové FIFY slibujete vy?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments