If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení The Cycle od tvůrců Spec Ops

Jak No Man's Sky, ale se zápasy a úkoly.

Když už se zdálo, že německé studio Yager zůstane po rozchodu ve zlém s Take 2 kvůli Spec Ops: The Line (Alza.cz) uvíznuté ve vodách Free-2-Play jako u Dreadnought, přichází oznámení jejich nového projektu The Cycle, které oba předchůdce kombinuje.

Graficky vypadá dost podobně jako No Man's Sky, ale hrát se bude úplně jinak: nejde o vesmírný simulátor, nýbrž o sci-fi first-person střílečku v časově omezených zápasech.

Úkolem hráče bude splnit určité úkoly za například dvacet minut, protože déle by na nehostinné planetě nedokázal přežít, jak kvůli mimozemšťanům, tak kvůli bouři znemožňující pozdější návrat.

Fungovat to bude tak, že se na Fortuna III setkáte s jinými živými hráči, založíte aliance a pustíte se do prozkoumávání otevřeného světa, v žánru pracovně přezdívaném "kompetitivní quester".

K dispozici budete mít širokou paletu zbraní, která se hodí pro různé styly boje, přičemž výbavu půjde během zápasu dokoupit. Kredity z jednoho zápasu se budou přenášet do toho dalšího. Nejvíce nemají vydělat ti, kteří hodně střílí, nýbrž ti, kteří vezmou zakázku pro určitou frakci v průběhu boje.

Hra, která se chystá teprve od začátku letošního roku, ale brzy vstoupí do alfa testování (přihlášky na homepage), aby se prokázala funkčnost tohoto konceptu, vzniká zatím pouze pro PC - okolo vidíte první video spolu se screenshoty.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments