If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení závodů LEGO 2K Drive, dokonce i s obrázky

Jako Mario Kart, ale otevřený svět?

Velice zajímavý únik se objevil během víkendu. Podle něj vydavatel 2K chystá ve spolupráci s LEGO novou licencovanou závodní hru, která půjde ve šlápějích starých LEGO Racers z 1999.

Vyvíjet ji má studio Visual Concepts, autoři série NBA. Datem vydání má být údajně už letošní podzim, přičemž nyní probíhá uzavřená beta.

V ní byl multiplayerový PvP režim, který se hrál jako klasický Mario Kart, se závody na okruhu i na čas. Na různém druhu povrchu, dvou až pětiminutové délky, a s typy aut pro silnici, off-road a dokonce i na vodu, v čemž má pomoci jejich automatická změna během jízdy.

Chybět nemohou různé powerupy pro větší skoky, pokládání min, teleport, řízené střely, rozbití kol soupeřů atd. Fajn je i slib, že si tady můžete vytvořit vlastní vozítko, jako v jiných hrách na motivy LEGO.

Pokud to nepokazí nějaké mikrotransakce, čemuž by napovídala přítomnost garáže se zabudovaným in-game obchodem, tak by se z toho mohl vyklubat pořádný hit.

Mimochodem, tihle autoři před časem vypsali inzerát na závody se zásadní licencí a otevřeným světem, což by mohlo být právě toto. Oficiálně se zatím ví jen tolik, že 2K a LEGO se spolčili za účelem vývoje "nové řady sportovních produktů".

První uniklé screenshoty:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments